Açık ve Kapalı 3.91mm Piksel Aralığı için LED Ekran Kiralama

Ürün ayrıntıları
Marka Dreamway
Seri numarası PH3.91
Menşei ülke Guangdong, Çin
sertifika CE, RoHS
Ödeme & teslimat koşulları
Fiyat teklifi tartışılabilir
Minimum sipariş 1 m2
Ortalama teslim süresi tartışılabilir
Ödeme şekli T / T, Batı Birliği
Paket ayrıntıları Uçuş bavulu
Tedarik yeteneği 1000 m2 / ay

LED Ekran Kiralama Projesi:

LED ekran kiralama, büyümekte olan ve yakın gelecekte büyümeye devam edecek olan LED ekran pazarında bölümlenmiş bir pazar haline gelmiştir.

LED Ekran Kiralama

Burada LED ekran kiralama alanında bir sıcak satış tipi tanıtmak istiyoruz. Bu 3.91mm piksel perde açık LED ekran kiralama. LED ekran boyutu 3 metre uzunluğunda, 2 metre yüksekliğindedir. Bu hareketli LED ekran kiralama çözünürlüğü W 768   x H 512   piksel.

LED Ekran Kiralama

Kabul edilen LED, Nationstar markası, SMD1921 tipindedir. Bu istikrarlı kalitede. LED gösterge modülü W 250   x 250 mm, G 64   x 64 64 nokta. Bu tür LED ekran kiralama için, yaklaşık 4.500 nit ile parlaklık 1/16 tarama sabit akımdır. Yenileme hızı 1.920Hz.

LED Ekran Kiralama

Bu 3.91mm LED ekran kiralama LED paneli W 500   x H 1000 mm, W 128 x H panel başına 256 piksel. W6'dan yapılmıştır   x H 2 adet bu proje için LED paneller. Her LED panel için yaklaşık 14 kg ağırlığındadır.

LED Ekran Kiralama

Her LED panel, her biri 5V60A ve 1 adet alıcı kartlı 2 adet güç kaynağı ile donatılmıştır. Bu LED ekran kiralama için kullanılan kontrol kartı Kystar markasıdır. Çok daha iyi bir yenileme oranı ile.

LED Ekran Kiralama

Test ve yaşlanma sürecinde, bu LED ekran kiralama sırasıyla beyaz, kırmızı, yeşil, mavi renkler ve statik görüntüler ve videolar ile. Tamamen beyaz renkli bir görüntü için, sürekli olarak en az yarım saat yaşlanmakta. Bu, LED lambaların dengesini test etmektir. LED çipinde bir sorun varsa, bu test işlemi sırasında ortaya çıkacaktır. Tüm beyaz renkteki en yüksek LED lamba sıcaklığı 70 ℃ 'den fazla olabilir.

LED Screen Rental

Paket için 1 adet uçuş kasasına 4 adet LED panel yerleştirilmiştir. LED ekran kiralama, farklı durumlar için tekrar tekrar kullanılacağından, bu taşıma için daha uygundur. Bundan sonra, sarma filmi uçuş kasasını örtmekten korumak için kullanılır.

LED Screen Rental

LED Ekran Kiralama Parçaları:

Tam bir LED ekran kiralama için, yukarıda tanıtılan parçalar hariç, ihtiyaç duyulan diğer parçalar vardır:

Gönderme kartı Bu alıcı kartlarla donatılmıştır. 1 adet kart gönderme kartı en fazla 1300.000 piksel destekleyebilir.

DeoVideo işlemci. Bir video işlemcisi ile müşterilerin çalışması için daha uygun olabilir. HDMI, DVI, VGA, SDI, vb. Giriş ve çıkış sinyallerini alma işlevi sayesinde canlı yayın yapabilir.

PCKontrol PC. Genellikle müşteriler dizüstü bilgisayarlarını LED ekran kiralamalarını kontrol etmek için kullanırlar.

DistributionGüç dağıtım kutusu. LED ekran kiralama ile kullanılacak güç kutusu için tekerlekli olarak hareket etmek üzere tasarlanmıştır. Bu, sabit kurulum projeleri için kullanılacak olandan farklıdır.

AngAraba çubuğu. LED ekran kiralama şirketinin bir arada sunduğu şey budur.

☛Truss. Bu LED ekran kiralama asmak için çelik bir yapı gibidir.

Güç amplifikatörü ve akustiği. Bunlar genellikle uygulama ortamına göre müşteriler tarafından sağlanır.

Biz Dreamway müşterilerine bu pazarda daha fazla para kazanmalarını sağlamak için profesyonel LED ekran kiralama çözümleri sunuyoruz. LED ekran kiralama fiyat listesini almakla ilgileniyorsanız, bize hoş geldiniz.

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Bina 9, Endüstri Parkı 4, Hongxing köyü, Guangming, Shenzhen, Çin

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Çalışma zamanı :9:00-18:00(Beijing Saat)

contact us