Power Box ile 2.5mm Piksel Pitch Video Wall Kapalı LED Ekran

Ürün ayrıntıları
Marka Dreamway
Seri numarası PH2.5
Menşei ülke Guangdong, Çin
sertifika CE, RoHS
Ödeme & teslimat koşulları
Fiyat teklifi tartışılabilir
Minimum sipariş 1 m2
Ortalama teslim süresi tartışılabilir
Ödeme şekli T / T, Batı Birliği
Paket ayrıntıları Kontrplak durumda
Tedarik yeteneği 1000 m2 / ay

LED Ekran Kapalı Reklamcılık

LED ekran kapalı her yerde. Alışveriş meydanlarında, otellerde, restoranlarda, toplantı salonlarında, havaalanında vb. Görebilirsiniz. Bir iç mekan LED ekranıyla, potansiyel müşterilerinize ifade etmek istediklerinizi iletebilirsiniz. Bu, bir dereceye kadar size daha fazla müşteri getirebilir.

Günümüzde, birçok farklı iç mekan tipi var. Bu iki yılın popüler türü   HD LED ekran, ya da küçük bir perde LED ekran diyebiliriz. Bu, P3, P2.5, P2, P1.8, P1.6, P1.2 gibi tipleri ifade eder. Daha küçük   pixelpitch, metrekare başına çözünürlük daha yüksek. Örneğin, P3 tipinin çözünürlüğü metrekare başına 111.111 piksel, P2.5 için ise 160.000 pikseldir.

Led ekran kapalı özellikleri

Burada kapalı LED ekran için, 2.5mm piksel adım ile. Bu,   'in mesafesi anlamına gelir. iki bitişik   LED lambalar 2,5mm'dir. Bu HD LED duvarın ekran boyutu W 3.2   x H 2,08 metre, toplam çözünürlüğe sahip W 1280   xH 832 piksel. Kararlı kalite LED'ler ile. Kararlı derken, LED lambaların kusurlu olmasının kolay olmadığı anlamına gelir   birkaç aylık operasyonlardan sonra ölmek gibi. Bu P2.5 LED modülünün kullanıldığı PCB için dört katlı bir karttır ve çok bakır folyo ile kaplanmıştır. Bu ısı havalandırma için iyidir. LED panel boyutları W 640   x H 640 mm ve G 640   xH 800 mm. Bu bir ön bakım LED duvar, böylece LED modülleri, güç kaynakları ve kontrol kartları önden tutulabilir. Her LED panelinde 4 adet alıcı kart bulunur. Bu yenileme oranını artırmak içindir. Her LED panelinde 4 adet Meanwell RSP-200-5 güç kaynağı bulunmaktadır. CE / UL / CB standardı ile. HDMI, DVI, VGA var, bir video işlemcisi varmış gibi. Bu P2.5 LED ekran iç mekanda, 10 KW'lık bir güç kutusu da bulunuyor. Tüm elektrik devresini kontrol etmektir. Ayrıca,   OBO paratoner eklendi. Bu korumaktır   Yağmurlu günlerde yıldırım düşmesi nedeniyle LED ekranın arızalanması.

LED Ekran Kapalı

LED Ekran Kapalı

LED Ekran Kapalı

LED Ekran Kapalı Özellikler

Sorunsuz bağlantı. LCD ile karşılaştırıldığında bu,   LED ekranlar.

☛ Nispeten yüksek parlaklık. LED ekranların parlaklığı LCD ekrandan daha yüksektir. Bu, daha iyi bir görüntüleme efekti sağlayabilir.

SizeModüler boyut. LED ekran 16: 9 oranında bile olsa her boyutta yapılabilir.

ResolutionYüksek çözünürlük. Küçük perde LED ekran teknolojisi olgunlaştıkça, 4K hatta 8K efekti elde edebilir.

Kolay bakım. Etkin bir LED modülü varsa, onu çıkarabilir ve yalnızca bu LED modülünü onarabilirsiniz.  

LED Ekran Kapalı Sonuç

LED ekran yüklü birçok durum olduğu için, iç veya dış mekan LED ekranının geleceğinin çok daha yaygın olacağına ve daha sonra daha fazla seçenek yapılabileceğine inanıyoruz.

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Bina 9, Endüstri Parkı 4, Hongxing köyü, Guangming, Shenzhen, Çin

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Çalışma zamanı :9:00-18:00(Beijing Saat)

contact us