10mm Ön Hizmet Nationstar LED Altın Telinin Büyük LED Ekranı

Ürün ayrıntıları
Marka Dreamway
Seri numarası PH10
Menşei ülke Guangdong, Çin
sertifika CE, RoHS
Ödeme & teslimat koşulları
Fiyat teklifi tartışılabilir
Minimum sipariş 1 m2
Ortalama teslim süresi tartışılabilir
Ödeme şekli T / T, Batı Birliği
Paket ayrıntıları Kontrplak durumda
Tedarik yeteneği 1000 m2 / ay

Büyük LED Ekran Kısa Tanıtım

Büyük bir LED ekranın, küçük bir ekrandan daha fazla çekim yapabileceğinin iki katı yok. Ancak çoğu zaman, çoğu zaman duvarda olduğu gibi, arkada bakım alanı olmayan belirli bir yere dış mekanda büyük bir LED ekranın takılması gerekir.

Böyle bir projeyi nasıl bitirebilirim? Burada bitirdiğimiz P10 LED ekran projesinin bir örneğini ele alacağım.

Bu LED P10 dış mekanın ekran boyutu W 11.52   xH 1,92 m, W 1152 x H 192 piksel ile. Yaygın olarak kullanılan bir yöntem, ön bakım kabinini hidrolik kollarla kullanmaktır. Ancak uzunluğu çok uzun olduğu için, bu büyük LED ekranı tamamlamak için böyle bir yöntem en iyisi değildir. Bu nedenle, ön servis LED ekran modülünü kullanmak olan başka bir yönteme geçmemiz gerekiyor. Ve su geçirmez açıdan daha iyi olan, vidalamak veya çıkarmak için LED modülünün önünde bazı vida delikleri vardır.

Bu LED P10 tam renkli, Nationstar GOLD WIRE'den yapılmıştır, üst kısmı | kalite. Parlaklık, parlaklıkta bir renkölçer ile test edilerek yaklaşık 7.000 nit'dir.   LED modülü W 32   xH 16 nokta, W 320   x H 160 mm, ön serviste, 1/2 tarama sabit akım. PCB 1,6 mm kalınlığındadır, ısıyla havalandırma için çok fazla bakır folyo vardır. W 36   x H 12 adet LED gösterge modülü.   LED paneli W 960   x H 960 mm, arka kapı ve kapak ile, yaklaşık 39 kg / adet.   Güç ve sinyal kabloları LED panellerle bağlanır.

Büyük LED Ekran

Büyük LED Ekran

Ön Bakım Çözümlü Büyük LED Ekran

Ön hizmet projesi için yaygın yöntem, ön bakım için hidrolik kolları olan bir kabin kullanmaktır. Ancak böyle bir yöntem tüm projeler için geçerli değildir. Bu yüzden önden tutulması için LED ekran modülünü kullanmayı düşünebiliriz. Bu, normal arka bakım LED modülünden farklıdır. Dreamway'de müşterilerimizin çoğu projesinde her zaman daha iyi bir çözüm bulabilirdik.

 

Büyük LED Ekran

Büyük LED Ekran

Küçük veya büyük bir LED ekranın önemi yoktur, her potansiyel müşteriye her proje çözümünü sunmak, ortaya koydukları her soruyu sabırla çözmek için pozitifliğimizi her zaman koruruz. Üretim sırasında, proje siparişlerinin prosedürü hakkında bilgi vermek için fotoğraf veya video çekeriz. Ayrıca LED ekranın müşteriden aldığında ortaya çıkabilecek bazı küçük sorunları önlemek için paketten önce yeterince yaşlandığından da emin olabiliriz. Teknik destek için, uzaktan kontrol yoluyla yazılımın nasıl yapılandırılacağı konusunda rehberlik eden müşteriler gibi, bu noktada da çok zaman harcıyoruz. Ve çoğu zaman, geri bildirimlerini aldıktan sonra 1 gün içinde sorunu çözmelerine yardımcı olabiliriz.

Bir LED ekran satın almak için bir yatırımdır. Bu yüzden, bu ürün hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için biraz zaman ayırmanız gerekiyor, sadece fiyat üzerinde değil.  

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Bina 9, Endüstri Parkı 4, Hongxing köyü, Guangming, Shenzhen, Çin

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Çalışma zamanı :9:00-18:00(Beijing Saat)

contact us