P5 SMD2727 Yüksek Piksel Video Reklamcılığının Dış Mekan LED Ekranı

Ürün ayrıntıları
Marka Dreamway
Seri numarası PH5
Menşei ülke Guangdong, Çin
sertifika CE, RoHS
Ödeme & teslimat koşulları
Fiyat teklifi tartışılabilir
Minimum sipariş 1 m2
Ortalama teslim süresi tartışılabilir
Ödeme şekli T / T, Batı Birliği
Paket ayrıntıları Kontrplak durumda
Tedarik yeteneği 1000 m2 / ay

Dış Mekan LED Ekran Tipleri

Şimdi birçok dış mekan LED ekran tipleri   daha canlı renkler getirmek için günlük yaşamlarda geniş çapta uygulanmaktadır   Dünya. LED ekranın ne olduğunu merak edebilirsiniz. Özetle, bir çeşit   Metinleri, görüntüleri, videoları vb. Görüntülemek için birçok LED modülünden oluşan FPD (Düz Panel Ekran), şu anda, sabit LED ekran için P3, P4, P5, P6, P8, P10 dış mekan tipleri var .

P5 Dış Mekan LED Ekran Sunumları

Burada P5 SMD tipini tanıtmak istiyoruz. Nationstar SMD2727,   den oluşmaktadır. 1/8 tarama sabit akım, yaklaşık 6.000 nit. Metrekare başına 40.000 piksel vardır. LED modülü 64x32 nokta, 320x160 mm'dir. P5 panelinin (veya genellikle kabin olarak adlandırılan) standart boyutu 960x960 mm, 145 mm derinlik, yaklaşık 34 kg / adet, arka kapılı demir su geçirmez kabin. 18 adet P5 dış mekan LED modülü, her biri 5V60A olan 4 adet güç kaynağı, 4 adet soğutma fanı, her P5 panelinde 1 adet alıcı kart bulunmaktadır. P5 dış mekan LED ekran dört kat daha yüksek   metrekare başına çözünürlük P10'a göre.

Açık LED Ekran

Açık LED Ekran ve Bazı Cihazlar

HDMI, DVI, VGA gibi giriş kaynaklarını edinmek istiyorsanız, projeniz için bir video işlemcisi bulunuyor olabilir. Parlaklık düşük olmadığı için, düşünebilirsiniz | dış ortama göre parlaklığı kendi başına ayarlamak için bir parlaklık sensörü eklemek. Örneğin, güçlü güneş ışığı ile gündüz vakti sırasında, dış mekan LED ekran, en büyük parlaklığı ile normal çalışabilir. Güneş ışığı güçlü değilse, ekran parlaklığı da düşecektir. Geceye göre, parlaklığı gündüze göre en düşük seviyededir. Bu parlaklık sensörü   Cihaz, bir dereceye kadar LED göstergesinin uzun süre sorunsuz çalışmasını sağlayabilir ve hatta LED'in ömrünü daha da uzatabilir. Tabii ki, doğrudan işlevi ışık kirliliğini azaltmaktır. Ayrıca, ekipmanı aldıktan sonra daha rahat çalışması için bir güç dağıtım kutusu ekleyebilirsiniz. Güç kutusu için, tüm devreyi kontrol etmek içindir ve belirli bir zamanda LED ekranı otomatik olarak açmak veya kapatmak için ayarlanabilir.

Dreamway, yukarıdaki tüm cihazları dış mekan LED ekranıyla birlikte sağlayabilir.

Açık LED Ekran

Açık LED Ekran

Sağ Piksel Aralığı Dış Mekan LED Ekranı Seçme   Markanızı Tanıtmak için

Bu, yatırımcılar için sinir bozucu bir problem olabilir. İşte sizin için bir masa ekli. Ekran boyutu veya görüş mesafesi arttıkça, LED ekran çözünürlüğünün nasıl azaltılabileceğini gösterir. En iyi çözünürlüğü elde etmek için gerekenden daha fazla harcama yapmanın bir anlamı yoktur. Statik fotoğrafları videolardan daha fazla gösterirseniz ve ekran alanı yalnızca birkaç metrekare civarındaysa, daha iyi bir tanım ve görüntüleme efekti elde etmek için P6, P5, P4 gibi daha küçük piksel aralıklarını seçmek daha iyi olur.

Açık LED Ekran

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Bina 9, Endüstri Parkı 4, Hongxing köyü, Guangming, Shenzhen, Çin

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Çalışma zamanı :9:00-18:00(Beijing Saat)

contact us