Senkronizasyonlu Uzaktan Kumandalı PH8 SMD3535'in RGB LED Ekranı

Ürün ayrıntıları
Marka Dreamway
Seri numarası PH8
Menşei ülke Guangdong, Çin
sertifika CE, RoHS
Ödeme & teslimat koşulları
Fiyat teklifi tartışılabilir
Minimum sipariş 1 m2
Ortalama teslim süresi tartışılabilir
Ödeme şekli T / T, Batı Birliği
Paket ayrıntıları Kontrplak durumda
Tedarik yeteneği 1000 m2 / ay

8mm Piksel Pitch'in RGB LED Ekranı

P8 dış mekan LED ekranı hakkında bazı bilgiler:   Metrekare başına 15.625 piksel. Bu tip RGB LED ekran modülü, 32x16 nokta, 256x128 mm'dir. LED tipi SMD3535, 1/4 tarama sabit akım sürücü yöntemi, profesyonel parlaklık test aracıyla test ederek yaklaşık 6000 nit'dir   Nationstar LED ile. P8 dış mekan LED ekranının minimum görüş mesafesi 8 metredir. Standart LED panel boyutu 1024x1024   mm, yaklaşık 42   kg / adet, 145 mm kalınlığında.

Aşağıda gösterilen P8 RGB LED ekran için ekran boyutu W 8.192   x H 2,304 metre, toplam çözünürlüğe sahip W 1024   xH 288 piksel.

Rgb led ekran

RGB LED Ekran Çevre Birimleri

 • Video işlemcisi. Bir video işlemcisi ile donatılmış, müşterilere çok daha fazla kolaylık getirebilir. Ayrıca, HDMI, DVI, VGA, SDI, vb. Gibi giriş sinyallerini alabilir.

 • Güç kutusu. LED ekranını destekleyen bir güç kutusuyla, sadece güç gibi bir şey değildir, aynı zamanda OBO yıldırım önleyici içinde bulunduğundan yıldırımın ekrana çarpmasını önleme işlevine de sahiptir. Bu büyük bir kayıptan kaçınmanıza yardımcı olabilir.

 • Parlaklık sensörü. Bu kelimeyi anlayabilirsiniz. Evet. İşlevi, LED ekranın parlaklığını dış ortama göre ayarlamaktır. Bu, ekranı uzun ömürlü tutmak için yapabilir.

 • Klima. Bu bir zorunluluk değil. Ama dev bir LED ekran için bu   yıllık ortalama sıcaklığı 30 above'un üzerinde olan ülkelerde kuruludur, bir klima LED göstergeyi her zaman iyi durumda tutar.

 • Stereo akustik. Bu, bazı alışveriş merkezleri vb. Haberlerini ifade etmek için, kamyonun mobil LED ekranında yaygın olarak görülür.

Rgb led ekran güçlü

Ny Herhangi bir boyut dikiş olmadan kullanılabilir. LED ekran boyutu, kurulum yeri ve alanı tarafından karar verilen küçük veya büyük olabilir. Bu, LCD'ye kıyasla bir avantajdır. LCD için her bir döşeme ayarlanır. Müşteriler daha büyük bir boyut istiyorsa, kurulumdan sonra iki kiremit arasında bir dikiş problemi olacaktır. Ancak LED ekran için ne kadar büyük olursa olsun sorunsuzdur.

SpanYaşam süresi uzundur.   Tam renkli LED ekran bir   Aynı çalışma koşulunda LCD'den daha uzun ömür. Bir RGB LED ekran için, en az 5 yıl çalışmak sorun olmazken, 2 yıl çalışmadan sonra LCD'nin yenisiyle değiştirilmesi gerekir.

Effect Görüntüleme efekti daha iyidir. Yüksek parlaklık, daha büyük görüş açısı nedeniyle, LED ekranın ekran etkisi LCD ekranınkinden çok daha iyidir.  

Rgb led ekran

Rgb led ekran

RGB LED Ekran Tedarikçiler Seçimi

Piyasada pek çok LED ekran üreticisi var. Projeyi tamamlamanıza yardımcı olacak iyi bir işbirliği ortağı seçmeniz gerekir. Profesyonellik, üreticiyi uyarlamak için önemli bir endekstir. Kurulum noktası, kurulum yöntemi, giriş kaynağı, izleme mesafesi vb. Gibi göz önünde bulundurulması gereken birçok husus vardır.

Dreamway, LED ekranlar için ana ortağınız olabilir.

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Bina 9, Endüstri Parkı 4, Hongxing köyü, Guangming, Shenzhen, Çin

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Çalışma zamanı :9:00-18:00(Beijing Saat)

contact us