6 mm pp Suya Dayanıklı Yüksek Çözünürlüklü Video Duvarının Dış Mekan LED Göstergesi

Ürün ayrıntıları
Marka Dreamway
Seri numarası PH6
Menşei ülke Guangdong, Çin
sertifika CE, RoHS
Ödeme & teslimat koşulları
Fiyat teklifi tartışılabilir
Minimum sipariş 1 m2
Ortalama teslim süresi tartışılabilir
Ödeme şekli T / T, Batı Birliği
Paket ayrıntıları Kontrplak durumda
Tedarik yeteneği 1000 m2 / ay

Dış Mekan LED Ekran Pazarı

Bir rapora göre, 2016 yılında dış mekan LED ekran pazarı 3 milyar ABD doları olarak değerlendirildi.   Ve 2022'de 13 milyar dolara çıkarılması bekleniyor.  

Neden bu yıl dış mekan LED ekran gereksinimi artmaktadır? Pek çok faktör var: afiş gibi geleneksel reklam araçlarından daha yüksek parlaklık; her yerden kablosuz kontrol ile kolay ve rahat içerik değiştirme; Uzun vadede diğer reklam yöntemlerinden daha rekabetçi fiyat; Daha fazla güç tasarrufu ve koruma için enerji tasarrufu   Çevre, ortam. Bunlar bazı temel nedenler. Tabii ki, başlangıçta yüksek bir yatırım maliyeti ve bilinmeyen bir talep gibi dezavantajlar var.   reklam.

Dış Mekan LED Ekran Teknolojisi

Dış mekan tam renkli LED ekran için şimdi projelerin% 80'inden fazlası kullanılıyor   SMD türü DIP, 2014'ten önce dış mekan LED ekranının ana teknolojisidir. Bu iki tipe kıyasla, SMD'nin temel özellikleri düşük işçilik maliyeti, daha hafif ağırlık, daha büyük görüş açısı, daha iyi görüntüleme etkisidir. DIP için, parlaklığı aynı türe göre SMD'den biraz daha yüksektir (yaklaşık 500 nit daha yüksek).

Örnek olarak Dreamway P6 dış mekan LED ekranını alın. 2017'den itibaren en üst sıralarda yer aldı ve açık sabit LED ekran için bu tür 100'den fazla projeyi tamamladık, her bir proje yaklaşık 18 metrekare. SMD2727'den yapılmıştır. Bu boyuttaki dış mekan LED ekranının toplam çözünürlüğü çok yüksektir.   Aslında, 2015 yılında ortaya çıktığında, SMD3535 oldu. Ancak testimiz sırasında çipinin daha büyük olması nedeniyle kurulum sırasında kolayca zarar gördüğünü gördük. Sonra SMD2727 tipine geçtik. Bu sorunun önlenebileceğini şaşırtıcı bir şekilde bulduk. Ayrıca, parlaklık SMD3535'inkinden çok daha yüksektir. Bu o zaman heyecan verici bir keşif oldu.

Açık LED Ekran

Açık LED Ekran

Dış Mekan LED Ekran Kalite Kontrolü

Dreamway'de, paketteki her proje için LED panellerin giriş ve çıkışını incelemekten gurur duyuyoruz. Ulaşmak istediğimiz şey   00132 | müşterilerin ürünleri sorunsuz bulabileceklerinden emin olun. Bu, üretim sırasında çok daha fazla dikkat etmemizi gerektiriyor. Örneğin, ürünler   yaşlanma kaliteli bir dış mekan LED ekran yapmak için önemli bir prosedürdür.

Bu açıdan ne yapıyoruz: LED modülleri üretildikten sonra, yapıştırma ve kaplama maskesinden yaklaşık 24 saat önce yaşlanırlardı. Sonra 24 saat daha yaşlanırlardı.   Bundan sonra, dolaplara monte edilirler. Montajdan sonra, LED ekranın tamamı TÜM BEYAZ, KIRMIZI, YEŞİL, MAVİ ve video alışverişinde en az 3 gün eskimektedir. Bu, LED lambalarda soğuk lehimleme kusurlarını önlemek veya üretim sırasında IC'leri çalıştırmak içindir. Böyle bir kusuru bulduğumuzda, mühendislerimiz o belirli LED lambayı ve onarımı küçük bir şekilde işaretlerdi. Son fakat en az değil, kablo   LED panellerin içindeki bağlantı, çoğu üretici tarafından ihmal edilen bir noktadır. Ancak Dreamway'de tüm kabloları olabildiğince temiz hale getirmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Açık LED Ekran

Açık LED Ekran

  ziyaretinizi memnuniyetle karşılıyoruz | fabrikamız açık LED ekran daha keşfetmek için.

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Bina 9, Endüstri Parkı 4, Hongxing köyü, Guangming, Shenzhen, Çin

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Çalışma zamanı :9:00-18:00(Beijing Saat)

contact us