HD Dış Mekan IP65 Meanwell Power ile Dış Mekan Reklamcılık LED Ekran

Ürün ayrıntıları
Marka Dreamway
Seri numarası PH6
Menşei ülke Guangdong, Çin
sertifika CE, RoHS
Ödeme & teslimat koşulları
Fiyat teklifi tartışılabilir
Minimum sipariş 1 m2
Ortalama teslim süresi tartışılabilir
Ödeme şekli T / T, Batı Birliği
Paket ayrıntıları Kontrplak durumda
Tedarik yeteneği 1000 m2 / ay

Açıkhava Reklamcılığı LED Ekran

Birkaç yıl önce, tam renkli dış mekan reklam LED ekran, potansiyel müşteriler arasında göz yakalamak için yaygın olarak kullanılmaktadır. Bir   Böyle bir LED ekran kartı sizi ya da işinizi kolayca hatırlatabilir, özellikle de dev LED ekranlar. Bu, marka bilinirliğinizi arttırmak için etkili bir yöntemdir.

Dış reklam için LED ekran, ortak ekran boyutu   yaklaşık 6x3 metre, yaklaşık 16: 9 oranındadır. Bu oran LED veya LCD için farketmeksizin göstermek için mükemmeldir. Elbette, 4: 3 gibi başka bir ekran ölçeği var, genellikle 4x3 metre ekran boyutu var. 16: 9 veya 4: 3 ölçeğine bakılmaksızın, buna kurulum alanı tarafından büyük ölçüde karar verilir.

Müşterilerin bizden düzenli LED ekranlar satın alması dışında, biz de size   özel   LED görüntüler.

P6 Dış Mekan LED Ekran

Dreamway P6 dış mekan LED ekran sizin mükemmel partneriniz olur   dış mekan LED reklamları için:

DefinitionYüksek çözünürlüklü, metre kare başına 27,777 noktaya ulaşan, P10'dan daha yüksek tiz çözünürlük.

İghYüksek parlaklık, doğrudan güneş ışığında bile net bir şekilde görülmesi zor olan ısmarlama tipte 7.000 CD / m2'den daha fazla olabilir.

Stability Yüksek stabilite, fabrikamızda yaklaşık 100 saat yaşlanma ve testten sonra teslimat ve her şeyin yolunda olduğundan emin olmak için LED panellerin içinde ve dışında ayrıntılı inceleme.

☛Yüksek dereceli konfigürasyon, Nationstar LED'li, MBI5124 sürücü IC, iyi ısı dağılımı için 1.6 mm kalınlıklı PCB, CE / UL / CB standardına sahip Meanwell güç kaynağı, uygun fiş ve fişi için Linko güç ve sinyal konektörü, tüm bakır güç ve sinyal yangın koparma problemi olmayan kablolar. Parlaklık sensörü, parlaklığı dış ortama göre otomatik olarak ayarlamak için donatılmıştır. Ayrıca, dış reklam LED ekranını çok iyi korumak için OBO yıldırım önleyici dahil tüm devreyi kontrol etmek için bir güç dağıtım kutusu eklenmiştir.

Açıkhava Reklamcılığı LED Ekran

Açıkhava Reklamcılığı LED Ekran

Açıkhava Reklamcılığı LED Ekran

Açıkhava Reklamcılığı LED Ekran Avantajları

İşletmeniz için bir dış mekan LED reklam LED ekranını kullanmanın birçok yararı vardır:

Customers Müşterileri genişletin & # 39; tabanı. Sokakta ışık yayan bir LED panel için oldukça dikkat çekicidir. Yoldan geçenler buna sokakta baktığında, dururlar ve birkaç saniye alırlar   Bu açık hava reklam LED ekranda daha fazla ayrıntı kontrol etmek için. Bu, potansiyel müşterilerinizi genişletebilir & # 39; miktar.

İçeriği kolayca ve hızlı bir şekilde değiştirin veya güncelleyin. Çok fazla emekle birlikte basılması ve yapıştırılması gereken geleneksel posterlerin aksine, dış mekan reklamcılık LED ekranının yalnızca uzaktan kumandayı kullanarak istediğiniz zaman ve herhangi bir yere tıklamanız gerekir.

Among İnsanlar arasındaki etkiyi güçlendir. Canlı ekran rengi ve yoğun parlaklığı ile görücülere rakipsiz bir izlenim bırakabilir   böyle dev   LED, kendi gözleriyle görüntüler.

LessDaha az kalın. Kolayca zarar görebilen ve sürekli bakımı gereken geleneksel reklam panolarıyla karşılaştırıldığında, LED ekranın müşterilerin bu noktada fazla zaman ödemelerine gerek yok. Su geçirmez demirden oluştuğu için   Genel dolaplar, kötü hava koşullarını yenecek kadar güçlüdür.

Açıkhava Reklamcılığı LED Ekran

Markanızın ve işletmenizin reklamını yapmak için yüksek tanımlı bir dış mekan LED ekranına sahip olmanın zamanı geldi.

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Bina 9, Endüstri Parkı 4, Hongxing köyü, Guangming, Shenzhen, Çin

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Çalışma zamanı :9:00-18:00(Beijing Saat)

contact us