P 6 SMD Dış Mekan LED Ekran Kartı LED Otomatik Parlaklık Ayarı

Ürün ayrıntıları
Marka Dreamway
Seri numarası PH6
Menşei ülke Guangdong, Çin
sertifika CE, RoHS
Ödeme & teslimat koşulları
Fiyat teklifi tartışılabilir
Minimum sipariş 1 m2
Ortalama teslim süresi tartışılabilir
Ödeme şekli T / T, Batı Birliği
Paket ayrıntıları Kontrplak durumda
Tedarik yeteneği 1000 m2 / ay

Dış Mekan LED Ekran Kartı Teknik Özellikleri

Bu P6 LED ekran, W 3.84   x H 2.304 m ekran boyutu, W 640 x H 384 piksel. Bu dış mekan LED ekran kartı W 384   xH 576 mm Hindistan pazarı için tasarlanmış olan LED panel boyutu (27.25 " köşegen boyutu). Her bir kabin, SMD2727, Nationstar LED, 1,6 mm kalınlıkta PCB, yaklaşık 6,500 nit parlaklık renkölçeri ile test edilerek yapılan 6 adet P6 LED ekran modülünden oluşur,   5V60A ile 1 adet güç kaynağı, W 64 desteklemek için 1 adet alıcı kartı   x H 96 piksel, yaklaşık 1.600 Hz yenileme hızı, Linko gücü ve CE / UL standardına sahip sinyal konektörü ile. Kullanılan kontrol kartı, senkronizasyon kontrol yöntemiyle Linsn markasıdır.

Açık LED Ekran Kartı

Dış Mekan LED Ekran Kartı

SMD LED ekran için, sadece iç mekan projeleri için kullanılmaz, ancak bu birkaç yıl dış mekan büyük LED ekran kartı için yaygın olarak uygulanacak DIP tipinin yerini almıştır. Tabii ki, LED tipleri açık ve kapalı farklıdır. Dış reklamcılık için yaygın olan türler SMD1921, SMD2727, SMD3535, vb. İç mekan türleri ise SMD1515, SMD2121'dir.   Dış mekan LED tipleri için UV ışınlarına dayanıklıdır ve yüksek parlaklığa sahiptir.

Dış mekan LED ekran kartının bazı sorunları var ve buna uygun çözme yöntemlerini sunuyoruz:

 • Yüksek sıcaklık açık. Bir dış mekan LED ekranının çalışması sırasında, kendi içinde sıcaktır. Dış hava sıcaklığı çok yüksekse ve ekran ısıyı iyi bir şekilde dağıtamazsa, LED ekranına sorun getirebilir.  

☛ Çözünürlük: Çoğu zaman sıcaklıkları 30 more'den yüksek olan ülkeler için müşterilere klima eklemenizi öneririz. Bizim için, 1,6mm kalınlığında PCB'leri kullanıyoruz, bu da ısı dağılımında daha iyi olan LED gösterge modüllerini kullanıyor. 4 adet soğutma fanı genellikle daha iyi havalandırma için LED panel başına donatılmıştır. Çalışma sıcaklığı 70 ℃ 'ye ulaşan güç kaynakları kullanılır.

 • Yağmur, toz, rutubet, yıldırım çarpması dahil olmak üzere şiddetli hava koşulları. Bunlar, dış mekan LED ekran kartı tarafından karşılanan genel hava durumu. Bu kısa devreye neden olabilir. Daha da kötüsü, LED kartı yanıyor olabilir, ki o zamanlar büyük bir problem.

☛Solution: Yaptığımız LED panel IP65 koruma sınıfında, arka kapı ve kapakta dış mekanlarda su geçirmezdir. Bu, yağmurun LED ekrana zarar vermesini önleyebilir. Tüm dış mekan LED ekran modüllerimiz, suya dayanıklı, tuzlu suya karşı korumalı,   Küflenmez. Yıldırım çarpması sorunu için müşteriler yerelde bir OBO yıldırım önleyici ekleyebilir ya da bizden içeride bir OBO yıldırım önleyici ile donatılmış bir güç kutusu satın almayı seçebilirsiniz. Dış mekan LED ekran kartını, güç kutusu takılı olarak aldıktan sonra çalıştırmanız daha uygun olacaktır.

Açık LED Ekran Kartı Güç Kutusu

Yukarıdakileri öğrendikten sonra, daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız lütfen bize bir mesaj bırakın veya bir e-posta gönderin | LED ekran kartı  

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Bina 9, Endüstri Parkı 4, Hongxing köyü, Guangming, Shenzhen, Çin

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Çalışma zamanı :9:00-18:00(Beijing Saat)

contact us