P5 İki Taraflı Taksitli LED Ekran 960 x 320 mm Enerji Tasarrufu

Ürün ayrıntıları
Marka Dreamway
Seri numarası PH5
Menşei ülke Guangdong, Çin
sertifika CE, RoHS
Ödeme & teslimat koşulları
Fiyat teklifi tartışılabilir
Minimum sipariş 1 ünite
Ortalama teslim süresi tartışılabilir
Ödeme şekli T / T, Batı Birliği
Paket ayrıntıları Kontrplak durumda
Tedarik yeteneği 500 birim / ay

Taksi En İyi Reklam Genel Bakış

Taksi üstü LED ekran taksilerde reklam yapmak için bir yöntemdir. Reklam panoları veya otobüs reklamları gibi diğer yöntemlerden daha yüksek reklam yararları sağlayabilir. Sokakta bir taksi çalışırken, bir taksi kabini   yoldan geçenlere daha fazla dikkat getirebilirdi. Statik görüntüler, videolar, mesajlar, grafikler vb. Gösterebilir ve daha fazla kişiye verimli içerik iletebilir. Bir reklam, potansiyel müşterilere daha fazla gösterim bırakmak için günde birçok kez gösterilebilir.

Enerji Tasarruflu Taksi Üstü LED Ekran

Piyasada P5, P4, P3 gibi birçok farklı taksi LED göstergesi var. Burada P5 tipi, enerji tasarruflu taksi üstü LED ekranımızı tanıtmak istiyorum.

Taksi Üstü

Enerji tasarruflu P5 taksi LED ekranı için maks. Akım, birim başına yalnızca yaklaşık 22 amperdir. Bu, yaklaşık 67 Amp'lik normal tipten çok daha düşüktür.   İki taraflıdır, her iki yanı W 960   xH 320 mm ekran boyutu, W 192   xH64 piksel. En kalın genişlik sadece 16 cm'dir, güzel tasarım. Kabin, galvanizli demir tabanlı alüminyum malzemeden yapılmış olup, taksi her zaman engebeli yollarda bile çalışmaktadır. LED ekranı daha iyi korumak için her iki tarafta da PC katı levha kullanılmıştır. Bu malzeme akrilik camdan daha iyidir.   LED, bu alanda en kaliteli malzeme olan Nationstar Gold telidir. Parlaklık   parlaklık renkölçer ile test edilerek yaklaşık 5.500 sirke ile. Her taksi LED göstergesi yaklaşık 26 kg / adet ağırlığındadır. Taksi motoru açıkken birkaç dakika sonra taksinin üstündeki ekipmanı açmak olan zaman rölesi ile donatılmıştır. Bu, motoru açmak için şu anki en büyük akım olduğundan, taksi üstü LED ekranın hasar görmesini önleyebilir. Bunun dışında, Dreamway taksi üstü aynı zamanda bir sıcaklık kontrol cihazı ile özel olarak tasarlanmıştır. Bu, LED göstergesinin içindeki soğutma fanını kontrol edebilir   belirli bir sıcaklıkta açmak ve kapatmak için.

Taksi Üstü

Dreamway taksi üstü LED ekran 4G / WIFI / USB ile kontrol edilebilir. Nerede olursanız olun, içeriği belirli bir platform üzerinden, LED ekranların 4G sinyali geldiğinde, tüm LED taksi ekranlarınıza cep telefonunuz üzerinden gönderebilirsiniz. Parlaklığı dış ortama göre otomatik olarak ayarlamak için parlaklık sensörü eklenebilir.   Ayrıca, GPS konum reklamlarına ulaşılabilir. Bu, taksinin bulunduğu konuma yaklaştığında taksi göstericisinin LED ekranının belirli reklamları görüntüleyebileceği anlamına gelir; örneğin, taksi KFC'ye yaklaştığında KFC reklamlarını ve McDonald’ya yaklaştığında McDonald reklamlarını gösterebilir.  

Taksi Üstü

Markanızı artırmak için bir reklam aracı arıyorsanız   görünürlük, sonra belki böyle bir taksi üst LED ekran bunu yapmak için bir kanal olarak düşünebilirsiniz. Dreamway size taksinin üstünde profesyonel çözümler sunmak için güvenilir ortağınız olabilir.

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Bina 9, Endüstri Parkı 4, Hongxing köyü, Guangming, Shenzhen, Çin

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Çalışma zamanı :9:00-18:00(Beijing Saat)

contact us