Dijital Taksi Üstleri PH5 Tip Nationstar LED 4G Kontrol LED Ekranı

Ürün ayrıntıları
Marka Dreamway
Seri numarası PH5
Menşei ülke Guangdong, Çin
sertifika CE, RoHS
Ödeme & teslimat koşulları
Fiyat teklifi tartışılabilir
Minimum sipariş 1 ünite
Ortalama teslim süresi tartışılabilir
Ödeme şekli T / T, Batı Birliği
Paket ayrıntıları Kontrplak durumda
Tedarik yeteneği 500 birim / ay

Dijital Taksi Reklam Üstleri

Dijital taksi üstü   reklamcılık ABD, Meksika, Kanada, Brezilya vb. bazı ülkelerde giderek daha yaygın hale gelmiştir. Diğer reklamcılık yöntemlerinden çok daha fazla dikkat çekebilir. Sonuç olarak, müşterilere daha fazla fayda sağlayabilir.

Dijital taksiler, ultra yüksek çözünürlüğü ile LCD tip olarak kabul edilebilir. Ancak LCD ile karşılaştırıldığında, LED daha yüksek parlaklığa sahip ve açık görülebilir. Taksi üstü LED ekranlarımız için parlaklığı 5.500 nit'den fazladır. Dış ortamlarda bu seviye kullanımda sorun yoktur. Bunun dışında taksinin en iyi dijital tabelasının bazı diğer özellikleri:

 • Video oynatımı Dijital taksilerimiz yalnızca statik fotoğraflar, grafikler, metinler gösteremedi, aynı zamanda MP4 formatındaki videoları da oynattı.

 • IP65 koruma sınıfı Kullanılan LED lamba UV korumasıdır. Ve LED panel tasarımının tamamı IP65 olup, yeniden korumak üzere iki tarafı örtecek PC katı tabakaları vardır.  

 • İnce fakat güçlü tasarım. Muhafaza estetik ve ayrıca gerçek uygulamaya göre özel olarak tasarlanmıştır. Bildiğimiz gibi, taksi o kadar büyük değil ve her zaman çalışıyor. Bu, dijital taksi üstü LED ekranının küçük olması gerektiğine karar verir. Taksi üstümüzün kalınlığı sadece 16 cm'dir. Ve merdiven şeklindedir. En ince genişlik sadece 8 cm'dir. Yani görünüm güzel görünüyor. Güvenlik problemi için   kırılması kolay ve taksilerin engebeli yollarda sorunsuz çalışabildiğinden emin olun.

 • 4G / USB kontrolü. Şimdi ana telekomünikasyon yöntemi 4G. Dreamway dijital taksi reklamcılığı için ayrıca 4G tarafından kontrol edilir. Müşteriler, her zaman, her yerde, taksi üstü LED ekranların 4G sinyali bulunduğunda çalışabilir. Örneğin, taksi tepesi ABD’de ise ve müşteri şimdi Çin’de ise.   İçeriğini taksi LED ekranına değiştirmek istiyor. O zaman yapması gereken, platformda oturum açmak ve belirli bir dijital seçmektir   taksi üstü ve klik " Gönder " . Sadece tek bir tıklamayla bile çalışabiliyordu. Buna küme yönetimi de denir. Tek tek göndermekten çok zaman kazandırabilir. Bu, birçok taksi uçağı için uygundur. Çalıştırılması gereken sadece 1 ünite taksi üstü LED ekran varsa, o zaman ekrana yakınsanız da USB kullanabilirsiniz. Her iki yol da mevcut.

Dijital Taksi Üstleri

Dijital Taksi Üstleri

Dijital Taksi Üstleri

Dreamway dijital taksi üstü mevcut tipi PH5'tir. İhtiyaca göre PH4 veya PH3 tipleri de yapılabilmektedir. PH4 için çözünürlüğü PH5'ten daha yüksektir, PH3 ise bu üç tip arasında en yüksektir. Bu taksinin pek çok detayını dikkate aldık. Bu yüzden ürünümüz istikrarlı kalite ve kullanıcı dostu operasyon ile. Size beklediğinizden çok daha fazla fayda getirebilir.

Dijital taksilerimiz hakkında daha fazla bilgi almaya hoş geldiniz.

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Bina 9, Endüstri Parkı 4, Hongxing köyü, Guangming, Shenzhen, Çin

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Çalışma zamanı :9:00-18:00(Beijing Saat)

contact us