6000 nits ile 5mm s. Taksi LED Ekranı Parlaklık 192 x 64 piksel

Ürün ayrıntıları
Marka Dreamway
Seri numarası PH5
Menşei ülke Guangdong, Çin
sertifika CE, RoHS
Ödeme & teslimat koşulları
Fiyat teklifi tartışılabilir
Minimum sipariş 1 ünite
Ortalama teslim süresi tartışılabilir
Ödeme şekli T / T, Batı Birliği
Paket ayrıntıları Kontrplak durumda
Tedarik yeteneği 500 birim / ay

Taksi çatısında taksi LED reklam

Günümüzde daha fazla reklam kanalı var. Taksi LED ekran reklamcılığı bu yöntemlerden biridir. Araştırmaya göre, taksi üzerindeki LED taksi reklamcılığı, otobüs reklamları, geleneksel reklam panoları gibi diğer reklam kanallarından çok daha yüksek etkiler yaratabilir. Aslında, insanların canlı reklamları gösteren ve geçen bir LED ekranlı bir taksi görmesi çok göz kamaştırıcı. Bu tür taksi LED reklamları kesinlikle aralarında derin bir izlenim bırakabilir. Ayrıca potansiyel müşterilerinizi de genişletebilir ' tabanı. Sonuç olarak, size işinizde daha iyi bir başarı getirebilir.

Dreamway Taxi LED Ekran Özellikleri  

Dreamway LED taksi vitrinleri araştırma ve geliştirme faaliyetlerinde bulundu   6 kişiden fazlası için   yıl. Şimdiye kadar, yapılan ortak tip 5 mm piksel aralığıdır.  

SizeStandart boyutta. P5 tipinin standart ekran boyutu W 960 x H 320 mm, çözünürlüğü W 192   xH64 piksel. Bu bir taraf ve bu taksi medyasının iki tarafı.

Güzel   şekillendirirler. Taksilerimizin yeni görünüşü güzel bir şekle sahip. Kalınlık genişliği bile sadece 16 cm. İnce, ancak güçlü bir yapı. Biraz merdivene benziyor.

OteRemote kontrolü her zaman, her yerde. Bizim taksi LED ekran için, 4G / WIFI / USB kontrolünü destekleyen bir Android kontrol kartı ile donatılmıştır. LED taksi ekranlarına içerik gönderen müşterileri destekleyen bir platform var, nerede olursa olsun, taksi üstlerinin 4G sinyali olduğu sürece. Ve müşteriler cep telefonunu kullanmak için kullanabilirler. Bu aynı zamanda küme yönetimi olarak da görülebilir. 100 veya 500 birim gibi bir parti miktarını yönetmek çok daha az zaman ve maliyet gerektirir. Sadece Tümünü seçip Gönder'e tıklayın. Daha sonra içerikler aynı anda tüm taksi üstlerine gönderilebilir.

☛ Kararlı ve güvenli. LED taksi teşhirlerinde kullanılan hammaddeler yüksek ve stabil kalitededir. Örneğin, 5.500'ten fazla parlaklıktan emin olmak için Altın veya bakır telli Nationstar LED, taksinin engebeli yollarda bile çalışması için galvanizli demir tabanlar, iki taraftaki PC katı tabakaları, LED'in zarar görmesini önler, zaman rölesi yanar motor açıkken birkaç dakika sonra taksi üstü LED gösterge,   Kabloların gevşememesi, Bu, bu ürün için en önemli olanıdır.

Taksi LED'i

Taksi LED'i

Taksi LED'i

Taksi LED Ekran Avantajları

Taksi kabini LED ekran üzerinden, markanız için veya   satış promosyonunuz, vb. Bu küçük taksi medyasıyla, bundan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz   senin için. Hiç şüphe yok ki, yatırım yaptığınızdan daha yüksek bir kazançla size geri dönebilir. Bunu sadece 1 yıl içinde veya daha kısa sürede bekleyebilirsiniz.

Dreamway, taksi LED ekran reklamcılığının profesyonel sağlayıcısı olabilir.

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Bina 9, Endüstri Parkı 4, Hongxing köyü, Guangming, Shenzhen, Çin

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Çalışma zamanı :9:00-18:00(Beijing Saat)

contact us