Şeffaf LED Ekran Ön ve Yan Parlaklık Artıları ve Eksileri

2019-10-14

Şeffaf LED ekranın piyasa uygulama potansiyeli   olma   daha geniş ve daha geniş. Bu alanlar arasında otomobil 4S mağazaları, cep telefonu mağazaları, kuyumcular, giyim mağazaları, catering mağazaları, sahne performansı vb. Var. geleneksel tip ile arasındaki farklar .

Şeffaf LED Ekran

Şu anda, şeffaf LED ekranın 2 ana kategorisi vardır: ön ve yan parlaklık. Bilinmesi gereken bu iki türün avantajları ve dezavantajları nelerdir   Şeffaf LED ekran satın almak istiyorsanız?

2 Tip Şeffaf LED Ekranın Özellikleri:

ShÖn parlaklık tipi:   Bu piyasada geleneksel bir türüdür ve   çoğu şeffaf LED ekran üreticisi bu çözümü kullanır. Ön parlaklık şeffaf LED ekranın şeffaflık oranı düşüktür ve fiyat da düşüktür. Ancak çapraz kirişin yapısı öyle   o kadar ki   güzelliği etkiler.

Şeffaf LED Ekran

☛ Yan parlaklık tipi: Birkaç şeffaf LED ekran üreticisi tarafından benimsenmiştir. Yapının daha az çapraz kirişli, yüksek şeffaflık oranı ile. Ancak fiyat daha yüksek.

Şeffaf LED Ekran

Şeffaf LED Ekran

İki Tip Şeffaf LED Ekranın Karşılaştırmaları:

Angle Görüş açısı.  

Ön parlaklık LED   standart bir görünüme sahip, 160 ° .

Şeffaf LED Ekran

Yan parlaklık LED'i PCB'nin üstüne veya altına yerleştirilir. Görünür açı, PCB bloğundan dolayı tek bir taraftır.

Transparent LED Display

MixtureRenk karışımı.

Ön parlaklık LED'i renk sapması değildir | Işığın püskürtme katmanından saçılmasından sonra farklı açılar.

Transparent LED Display

Yan parlaklık LED'i, farklı açılardan belirgin bir renk sapmasına sahiptir, çünkü hiyalin malzemesi farklı konumlardaki LED çipleri üzerinde farklı kırılma etkilerine sahiptir.

Transparent LED Display

ResistanceUV direnci.

Öndeki parlaklık LED'i ultraviyole ışığının LED çipine doğrudan sprey katmanı ve UV dirençli lamba kabuğu ile zarar vermesini önleyebilir.

Transparent LED Display

  ultraviyole, yan parlaklığına neden olur LED çipleri   hyalin katmanından geçebileceği gibi.

Transparent LED Display

Rans Şeffaflık oranı.

Öndeki parlaklık LED şeffaflık oranı, LED ve PCB kalınlığı 1,6 mm olduğundan ve ışık engelleyen kısım sadece 1,6 mm olduğundan yaklaşık% 79,5'tir.

Transparent LED Display

Yan parlaklık LED şeffaflık oranı, 1mm kalınlıktaki LED ve 1.4mm kalınlıktaki PCB ile yaklaşık% 69.2'dir ve ışık engelleyen kısım en az 2.4mm'dir.

Transparent LED Display

Mp Etki direnci.

Öndeki parlaklık LED'i LED çipini PCB kenarına sıkıca kaplar,   ve LED lambanın dört pimi, 40N darbesini destekleyebilen PCB ile bağlanmıştır.

Transparent LED Display

Yan parlaklık LED tipi için, PCB ve LED lambasının yapıştırma pedi 90 ° , sadece LED lambasını PCB'ye bağlamak için, yalnızca 10N etkisini yapan kalay noktası ile.

Transparent LED Display

İghtAçık kaçak.

Öndeki parlak LED şeffaf ekran için, PCB'nin yan tarafına monte edilmiş LED lambalı, kalın bir lamba kabuğuna ve kolloid ile birliktedir. Işık duvarı tamamen kaplanmıştır. Yani ışık kaçağı yok.

Transparent LED Display

Yan parlaklık türü için ince olmasına rağmen   lamba kabuk ve kolloid ve LED lamba PCB altında monte edilmiştir. Işık duvarı üzerinde kapak yoktur, bu nedenle ışık kaçağı vardır.

Transparent LED Display

Yukarıdaki noktalar bu iki tipin sadece bazı yönleridir. Şeffaf bir LED ekran fiyatı almak istiyorsanız, lütfen bize ulaşın.

Share this Post:

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Bina 9, Endüstri Parkı 4, Hongxing köyü, Guangming, Shenzhen, Çin

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Çalışma zamanı :9:00-18:00(Beijing Saat)

contact us