LED Ekran Kiralama - Satın Almadan Önce Bilmeniz Gereken 5 Puan

2019-10-07

LED ekran kiralama için, dış mekan LED ekran kiralama veya iç mekan LED ekran kiralama ne olursa olsun, LED ekranın stabilitesini ve ömrünü garanti etmek için çok daha yüksek seviyede bir standart gerektiren farklı noktalara veya olaylara göre birçok kez kullanılır. .

Şimdi pazarda, 4 ana özelliği var LED ekran kiralama : taşınabilir, süper hafif, kesintisiz, titremeye dayanıklı.

Yukarıdaki özellikler dışında, kaliteli bir LED ekran kiralama satın almadan önce müşterilerin bilmeleri gerekenler? Başka bir deyişle, bir LED ekran kiralamanın hangi gereksinimleri karşılaması gerekir?

LED Ekran Kiralama

LED Ekran Kiralama için Gereksinimler:

AfGüvenlik ilk gelir. Bu, esas olarak   kurulum, işletme, nakliye ve depolama.

☛Genel olarak, küçük veya büyük LED ekran kiralama ne olursa olsun, LED ekran kiralama asılabilir veya istiflenebilir. Bu, yakındaki personelin veya izleyicilerin güvenliğini sağlamak için iyi bir yapı gerektirir. Kurulum süresi kısa olduğu için, örneğin hızlı kilitlerin uygun olup olmadığına bakılmaksızın güvenliği hızlıca kontrol etmek çok önemlidir. iyi kilitlenmiş.

LED ekran kiralama ve ambalajında ​​kullanıldığı gibi daha yüksek bir gereksinim duyuyor | çok farklı noktalar. Ayrıca, defalarca monte edilip sökülmesi nedeniyle, hafif olması kaçınılmazdır   bu işlem sırasında hasar. Hafif bir hasar olmasına rağmen, LED ekran kiralama yapamadı | t Şeklinde veya boya çıkarılmış olmalı.

Bu açıdan, bu birkaç yıl içinde bazı kazalar oldu. Aşağıda bildirilen kazalardan biri belirtilmiştir:

LED Ekran Kiralama

Ast Hızlı montaj ve sökme.

Hızlı montaj ve sökme özellikleri sayesinde işçilik maliyetlerinden tasarruf sağlayabilir.

Only Sadece bir kişi ile bitirilebilir.

Fast Hızlı bir şekilde değişen bir LED gösterge modülünün veya LED panelin gerçekleştirilmesi gerekir.

LED Ekran Kiralama

TVTV'nin etkisinin elde edilmesi.

Gray Normal gri, çekim sırasında yanıp sönme yok. Genellikle   LED ekran kiralama projeleri için çekim kameraları. Bu gereksinimi karşılamak için 3.840Hz'den daha yüksek bir yenileme hızı gerektirir.

Güzel ekran etkisi ve yüksek yenileme hızı ile düşük parlaklık. Şimdi, iç mekan LED ekranının ortalama parlaklığı 1000 nit civarındadır. TV parlaklığı için, sadece görebildiğimiz gibi, yaklaşık 500 nit. Bunun için yeterli miktarda gri ton elde etmek için LED ekran kiralama gerekir   ve yüksek yenileme hızı   Böyle düşük bir parlaklıkta.

LED Ekran Kiralama

AngHanging ve istifleme yükleme yöntemleri desteklenir. Güvenliği sağlamak için, maksimum istifleme katmanları için bir gereksinim vardır.

LED Ekran Kiralama

Diğer gereksinimler:

Noise Düşük ses. Konser veya müze gibi bazı durumlarda LED ekran kiralama gürültü seviyesi için gereksinimi vardır. Bu, donatılması için fansız güç kaynakları gerektirir.

İghtLightweight güç dağıtım kutusu. Genellikle, LED ekran kiralama projeleri için karmaşık güç kutusu kullanmaya gerek yoktur. Stabiliteye ihtiyacı var ve bakımı kolaydır.

Screen Güç ve sinyal bağlaçlarının kararlılığı ve uzun ömürlü olması, çünkü LED ekran kiralama için bağlanma ve bağlantı kesme işleminin çoğu kez yapılması gerekir.

Gelişimi ile LED ekran kiralama pazar, pazar payı hala yeterince büyük. Yüksek kararlılığa sahip bir LED ekran elde etmek için, yukarıdaki yönleri ve diğer bazı ilgili yönleri önceden bilmek daha iyidir.

LED ekran kiralama fiyatları ile ilgileniyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Share this Post:

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Bina 9, Endüstri Parkı 4, Hongxing köyü, Guangming, Shenzhen, Çin

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Çalışma zamanı :9:00-18:00(Beijing Saat)

contact us