Sektörde Yeni Geliştirilen LED Ekran Çeşitleri - 5 Tür

2019-09-23

Gelişmekte olan bir endüstri olarak, LED ekran birçok alanda yaygın olarak uygulanmaktadır. Piksel aralığı veya şekli ne olursa olsun, birçok farklı LED ekran türü vardır. Örneğin, küçük bir piksel aralıklı LED ekran, düz bir LED ekran olan işlemci ekipmanının yerini alabilir   LED toplar, çok taraflı LED ekranlar, LED perdeler, düzensiz LED ekranlar vb. gibi 3B yüzeye geliştirilmiştir.

LED Ekran Çeşitleri

5 Yeni LED Ekran Çeşitleri:

Küçük piksel perde LED ekranı.

☛ Avantajları: Sorunsuz ve hoş görünen renklidir. Ayrıca, noktadan noktaya düzeltme teknolojisi tüm LED ekranını kalibre edebilir ve birkaç yıllık çalışmadan sonra bile sürekli çalışmasını sağlayabilir. Küçük piksel aralıklı LED ekran, temel olarak P2.5, örneğin P2, P1.9, P1.8, P1.6, P1.5, P1.2 vb.

ChallenTeknoloji zorlukları: Kapsülleme cihazı ve teknoloji tarafından engellenmiştir. Küçük ve küçük piksel perdesi ile yapıldığından, işçilikte ultra yüksek sıcaklıkta zorluk vardır. Malzemeler arasındaki mesafe gittikçe küçülüyor. Sonuç olarak, kısa bir yonga devresine veya başka sorunlara neden olmak kolaydır.

LED Ekran Çeşitleri

LED Yaratıcı LED ekran.

VanAdvantages: Sadece dikdörtgen şeklinde yapılması gereken düz LED ekran geleneğini bozar. Bu maddede, başlıca LED ekran türleri vardır: yuvarlak LED ekranlar, çok taraflı LED ekranlar, dairesel yay, düzensiz şekil, LED perdeler, LED yüz ekranları, LED DJ ekranları, LED ekranlar.

ChallenTeknolojinin zorlukları: Tedarikçinin deneyimsiz olması durumunda, güzelliğe ve görüntüleme etkisine neden olacak büyük dikişler veya düzensizlikler olacaktır. Ve R & için yüksek standartlar gerektirir | D Tedarikçi için yetenek.

LED Ekran Çeşitleri

Rans Şeffaf LED ekran.

☛ Avantajları: Cam kadar şeffaf yapılabilir. Aynı zamanda, canlı renkler gösterip reklam verebilirdi. Kuyumcularda veya araba dükkanlarında kullanılmaya uygundur.

ChallenTeknoloji zorlukları: Maliyeti çok daha yüksektir, bu da yaygın olarak uygulanmamasına neden olur.

LED Ekran Çeşitleri

LEDSmart LED ekran.

☛Advantages: Parti LED ekranları için yönetimi ve içerik göndermeyi çok daha kolaylaştırır. İnternet ile birleştirildiği için, küme bulut yönetimi aracılığıyla uzaktan kontrol edilebilir veya izlenebilir.

ChallenTeknoloji zorlukları: Bulut yönetimi sırasında emniyet ve gizliliğe çok dikkat edilmesi gerekir. Ayrıca, operasyon sırasında birçok akıllı fonksiyonun çözülmesi gerekir.

LED Ekran Çeşitleri

   İrelessKablosuz LED ekran.

☛Advantages:  

 √ Büyük ölçekli ağ. Kablosuz LED ekran GPRS, 3G veya diğer kablosuz ağlarla iletişim kurduğu için, terminal ağ miktarları sınırsızdır.

 √ Gerçek zamanlı yayıncılık. İstediği zaman içerik alabilirdi.

 √ Mesafe sınırı olmadan. İçerik, uzaklık veya konumla sınırlı olmayan, 3G veya 4G gibi bir kablosuz ağ sinyali bulunduğunda, kablosuz LED ekranına gönderilebilir.

 √ Çoklu bilgi şifreleme yöntemleri. Kimlik kodu veya kontrol kodu müşterilere göre eklenebilir ' Bilgilerin güvenliğini sağlayabilecek şartlar.

Types of LED Display

Yukarıdaki 5 tip LED ekranın tanıtımı için teknolojinin geliştiğini ve gelecekte ortaya çıkacak daha yeni türlerin olacağını biliyorduk.

Share this Post:

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Bina 9, Endüstri Parkı 4, Hongxing köyü, Guangming, Shenzhen, Çin

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Çalışma zamanı :9:00-18:00(Beijing Saat)

contact us