İnteraktif LED Zemin ve Düzenli LED Zemin Teknik Bilgisi

2019-08-07

Etkileşimli LED Zemin Giriş:

LED dans pistinin bir parçası olan etkileşimli bir LED zemin, sahne ya da showroom ile birleştirilecek yaratıcı bir dijital ekran türüdür. Modüler tasarımıyla,   yaygın zemin, tavan, T-aşaması ile uygulanmıştır.  

Etkileşimli bir LED zemin nasıl çalışır? İşte ilke geliyor: Özel işlem görmüş video kaynağı, LED ekrana özel olarak gösterilecek | yazılım ve HDMI / DVI sinyal çıkışı. Ardından ana denetleyiciye sinyal kablosu ile bağlayın ve ekranın tamamını göstermek için optik fiber veya ağ kablosu ile sinyal dağıtıcısına bağlayın. Etkileşimli dans pisti ve izleyici arasındaki etkileşim sırasında, LED döşeme panellerindeki pozisyon sensörü etkileşim noktasını tespit eder   izleyici İnteraktif LED dans pistinin konumlandırma kontrolörü bu etkileşim noktasını LED zemininin kontrol PC'sine geçirir. Kontrol PC'si aldıktan sonra   pozisyon koordinatları, yazılımın kendisi tarafından farklı programlar ve videolar çalıştırabilir. Böylece etkileşimli LED zemin, gerçek zamanlı olarak ilgili değişiklikleri yapar.  

İnteraktif LED zemin ile normal LED zemin arasındaki farklar nelerdir? İşte 3 puan:

ControlFarklı kontrol yazılımı. Etkileşimli bir LED zemin için, sadece   içeriği göstermesi gerekiyor   aynı zamanda LED tabanından etkileşim noktalarını alır. Düzenli bir LED zemin için, sadece göstermesi gerekiyor, başka sinyaller almaya gerek yok.

DataFarklı veri iletim yönü. İki yönlü bir iletim olan etkileşimli bir LED zemin için veri geri bildirimi vardır. Düzenli bir LED zemin için tek yönlü bir şanzımandır.

Of Ekranın farklı işlevleri. İnteraktif bir LED tabanının, içeriği göstermek dışında izleyicilerin etkileşim noktalarını algılaması, toplaması ve geçmesi gerekirken, sıradan bir LED katının sadece göstermesi gerekir.

LED Zemin Özellikleri:

Vib Güçlü titreşim direnci ve iyi kayma direnci. Bu, oyuncuların üzerinde dans edebilmelerini ve kayma konusunda endişelenmelerine gerek kalmamasını sağlar.

LoadYük yük taşıma seviyesi. Bir LED zemin bir arabanın üzerinde yuvarlanmasını destekleyebilir. Tek bir kuvvet taşıma noktası yaklaşık 2 ton (2.000 kg) taşıyabilir.

Comp PC kompozit malzeme maskeleriyle LED tabanı ultraviyole korumalıdır ve güneşe maruz kalabilir. Işığı yansıtmaz, bu yüzden görüntüleme efekti mükemmeldir.

Waterproofİyi su geçirmez. Doğrudan dış mekan LED zemin için su akabilirken, iç mekan LED zeminini temizlemek için ıslak bir havlu kullanılabilir.

AstFast ve kolay kurulum. Kurulum veya raylı kurulum için araç kullanmaya gerek yoktur.

StaBir LED zemin veya istiflenmişse sahne LED ekranı olarak kullanılabilir.

Sensor Sensörle etkileşimli bir LED zemin olarak da kullanılabilir.

ServiceÖn hizmet. LED zemine sabitlenecek tutamaç ile müşteriler, LED zemini panellerini önden kolayca çıkarabilirler.

İnteraktif LED Zemin

İnteraktif LED Zemin

İnteraktif LED Zemin

İnteraktif LED Zemin

LED Zemin Çeşitleri:

| Birçok türde vardır   LED zemin, P5.2, P6.25, P8.9, vb. Gibi. LED zemin paneli için W 500   xH 1000 mm, yaklaşık 24 kg / adet.

İnteraktif LED tabanının avantajları ve özellikleri ile gelecekte daha yaygın olarak kullanılacaktı.

Share this Post:

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Bina 9, Endüstri Parkı 4, Hongxing köyü, Guangming, Shenzhen, Çin

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Çalışma zamanı :9:00-18:00(Beijing Saat)

contact us