LED Çevre Panoları Stadyumlara Daha Canlı Renk Getiriyor

2019-08-01

LED Çevre Kurulları Giriş

Günümüzde, çevre LED ekran futbol stadyumlarında yaygın olarak uygulanmaktadır ve   basketbol stadyumları. Çok daha canlı renkler ve daha heyecan verici canlı yayıncılık olayları getiriyor   bu stadyumlara.

Aşağıda LED çevre panolarının bazı özellikleri bulunmaktadır:

LEDSoft LED ekran modülü maskeleri. Bu, LED lambaların futbol ya da basketbol vuruşlarından dolayı hasar görmesini engellemek içindir.

Oft Yumuşak dolapların üstündeki kapağı koruyun. Bu, sporcuları incinmekten koruyabilir.

İngTek dolaplar büyük LED çevre olarak bir araya getirilebilir   panoları senkronize göstermek için.

İnstallationYeni yapı tasarımı farklı kurulum yöntemlerini karşılamak için   Çevre, asılı, istifleme vb. Bu, kullanıcıların farklı uygulamalara göre kolay ve rahat bir şekilde kurulmasını sağlayan birçok gereksinimi karşılayabilir.

☛ Kabinin arkasında ayarlanabilir açılı destek. Müşteriler, en iyi görüntüleme etkisini elde etmek için açıları istedikleri gibi ayarlayabilirler. Asmak veya istiflemek için kullanılacaksa, destek dolabın arkasına konacaktır.

Kontrol odasından futbol sahasına kadar olan mesafeden dolayı sinyal gecikme problemini azaltabilecek yüksek verimli bir fiber optik transfer sistemi. Bu, sonuç olarak, görüntülerin tutarlılığını sağlar.

CablesÇift kabloların yedeklenmesi işlevi. Bir çevre reklam LED ekranını kontrol etmek için 2 kontrol bilgisayarı vardır. Her iki kontrol PC'sinde de bir sorun olduğunda, diğeri otomatik olarak yerini alacak ve LED çevre göstergesinin normal şekilde çalışabileceğinden emin olacaktır.

☛ Yüksek seviye su geçirmez koruma sınıfı. IP65 koruma sınıfı ile LED çevre panoları yağmurlu günlerde bile sürekli çalışabilir.

BackupÇift yedekleme LED çevre reklam sistemleri ile, müşteriler bir arıza olduğunda yedekleme sistemine geçebilirler.

Equipped Profesyonel stadyum oyun yazılımı donanımlı. Bu, yönetimi çok daha rahat bir şekilde yapabilir.

RefreshYüksek yenileme hızı, yaklaşık 3.840 Hz. Bu kadar yüksek bir yenileme oranıyla, müşterilerin fotoğraf çekerken veya video çekerken titreyen fenomen için endişelenmeleri gerekmez.

☛ Süper ince döküm alüminyum kabine. Ayrıca normal LED çevre panelleri türünden çok daha hafiftir.

Ang Asılı yapı. Tüm LED çevre göstergesini küçük aralıklarla yapar.

SuchBu projeye enerji tasarruflu tip uygulanabilir. Güç tüketimini azaltabilir ve sonuç olarak işletme maliyetini düşürebilir.

LEDTüm LED çevre panoları   uzaktan kontrol edilebilir. Bu, tüm reklamlar için ağ kümelenmesini sağlayabilir.

Kararlı kaliteli LED çevre panoları nasıl seçilir:

QualityYüksek kaliteli hammaddeler. Buna LED lambalar, sürücü IC, PCB, güç kaynağı,   LED lamba, herhangi bir LED ekran için en önemli olanı oluşturur. Müşteriler yargılamak için parlaklığı ve homojenliği kontrol edebilir. Sürücü IC de önemlidir. Ünlü bir marka Macroblock'tur. Daha istikrarlı kalite ve daha yüksek yenileme hızı ile. Güç kaynağı, daha yüksek bir arıza oranının bir parçasıdır. Bu nedenle Meanwell markası gibi yüksek kaliteli güç kaynağının kullanılması önemlidir.  

LevelYüksek seviye kontrol sistemi. 0088 | LED çevre projeleri büyüktür ve mega olaylar için uygulanır, video işleme, renk bütünlüğü, yüksek gri seviye, beyaz dengesi vb. Gibi çok daha yüksek bir kontrol sistemi teknolojisine ihtiyaç duyar.

Led çevre

Led çevre

Led çevre

Daha fazla ayrıntı için lütfen bize ulaşın.

Share this Post:

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Bina 9, Endüstri Parkı 4, Hongxing köyü, Guangming, Shenzhen, Çin

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Çalışma zamanı :9:00-18:00(Beijing Saat)

contact us