Şeffaf LED Ekran ve Konvansiyonel LED Ekran Farklılıkları

2019-07-15

Şeffaf LED Ekran Giriş

Dış ve iç perde duvar, vitrin, iç peyzaj tasarımı, ışıklık tasarımı, iç ve dış mekan pano tasarımı vb. Birçok alanda yeni bir ürün şeffaf LED ekranı kullanılmıştır. cam cephe gereksinimleri, pencere aydınlatma yapısı ve görüş açısı. Ayrıca, LED şeffaf ekran, cam perde duvarına uygulanacak geleneksel LED ekranın sınırlamasını bozan iyi ısı dağılımı ve kolay kurulum ve bakım özelliklerine sahiptir.

Şeffaf LED ekran ile geleneksel LED ekran arasındaki 4 fark:

①Structure. LED pencere ekranı için, alüminyum profil ve PC paneli, güzel şekli yapılır. İyi gün ışığında olduğu için ek soğutma ekipmanına ihtiyaç duymaz. Şeffaf cam LED ekranın ağırlığı   geleneksel tip

Gösterme efekti. Şeffaf cam LED ekranın saydamlığı ve canlılığı özellikleriyle, geleneksel LED ekranlara kıyasla çok daha dikkat çekicidir.

③Installation. Bağlantı kilitli saydam bir LED ekran kurmak kolaydır. İç mekana monte edilebilir ve dışa dönük olabilir çünkü şeffaftır. Ancak konvansiyonel tip için, biraz daha karmaşık bir yapıya sahip olduğu ve çok daha ağır olduğu için, duvar montajı olacaksa, duvara zarar vermesi gereken çelik bir yapıya ihtiyacı vardır.

④Particularity. Şeffaf LED ekran için, koruma sınıfı en yüksek IP46'dır. Ve en küçük piksel aralığı, saydamlığı nedeniyle P2.8'e yapılabilir. Geleneksel tip için en yüksek koruma sınıfı IP68'e yapılabilir. Ve küçük   piksel aralığı P1'den daha az olabilir.

Şeffaf bir LED ekranın bakımını nasıl yapabiliriz? İşte yararlı olabilecek bazı noktalar:

ScreenLED ekranın doğru şekilde topraklandığından emin olun. Gök gürültüsü ve aydınlatma gibi kötü hava koşullarında LED ekranı kullanmayın.

Easily Kolayca iletken olan bazı metal nesnelerin LED panelin içine, örneğin demir tozu veya suya koyamayacağından emin olun. Ağır toz, zararlılara |   Devre ve görüntüleme etkisi için iyi değil. Bu yüzden lütfen şeffaf LED ekranın hafif tozlu ortamda kullanılması gerektiğine dikkat edin.

TheLütfen panelin içine su girerse gücü kesin ve bakım mühendisleriyle iletişime geçin. LED paneli kuruduktan sonra tekrar açtığınızdan emin olun.

ScreenLütfen ekranın yüzeyinde toz varsa, temizlemek için bir hava tabancası kullanın. Bu, rutin bakım sırasında da mevcuttur. Lütfen kaba temizleme bezini veya kirli olanı kullanmayınız, temizlemek için   getirecekti   LED ekran yüzeyine zarar verebilir.

PossibleMümkünse, lütfen LED ekranını günde 2 saatten fazla kapalı tutun. Yağmurlu günlerde, LED ekranın haftada en az bir kez çalışabileceğinden emin olun. Genel olarak, LED ekranın ayda en az bir kez ve her seferinde 2 saatten fazla çalışması gerekir.

Work Çalışıp çalışmadığını veya devrenin iyi durumda olup olmadığını görmek için LED ekranını düzenli olarak kontrol ettiğinizden emin olun. LED ekranın zarar görmesi durumunda, lütfen zamanında değiştirin veya bakımını yapın.

LeaseLütfen LED lambaya zarar vermek veya ömrünü azaltmak için çok büyük olması durumunda, çalışma sırasında tüm beyaz, tüm kırmızı, tüm yeşil renkleri göstermeyin.

Engineer Profesyonel bir mühendisin koruduğundan emin olun. Profesyonel bir uzman değilseniz, lütfen LED ekrana dokunmayın.

Şeffaf LED ekran hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen bize ulaşın.

Şeffaf led ekran

Şeffaf led ekran

Şeffaf led ekran

Şeffaf led ekran

Share this Post:

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Bina 9, Endüstri Parkı 4, Hongxing köyü, Guangming, Shenzhen, Çin

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Çalışma zamanı :9:00-18:00(Beijing Saat)

contact us