LED Ekran Satın Alın - İyi Kalitede LED Ekran Nasıl Seçilir?

2019-07-10

Nasıl iyi kalitede led ekran satın alınır? --- 5 Tavsiye

Kararlı kalite ile LED ekran satın almak için bir karar verirken az ya da çok kafa karıştırıcı. LED ekran fiyatı önemli bir faktör hariç,   iyi bir LED ekran elde etmenize yardımcı olacak 5 ipucu.

HighestEn yüksek parlaklık. Parlaklığı ifade eder   LED ekran yazılımı ile ayarlarken 255 parlaklık ölçeği   ve test etmek için parlaklık kolorimetresini kullanma. Farklı yerler için   Dış mekan   LED ekranlar, parlaklık gereksinimi için farklıdır. Örneğin, ekran güneye dönükse ve gün boyunca çoğu zaman LED ekranda güneş ışığı parlıyorsa, parlaklık yaklaşık 7.000 nit olmalıdır. Aksi takdirde, ekrandaki içerik net bir şekilde görülmedi. Gündüz vakti az güneş ışığı varsa, türü 5.500 sirke veya daha az olanı kullanmak uygundur.

Temp Renk sıcaklığı. LED ekranındaki renk kontrol PC'sindekinden farklı ise,   ciddi bir çarpıtma. Bu, LED ekranın beyaz dengesinin renk sıcaklığına bağlıdır. LED ekranı doğrudan çıplak gözlerle görüyorsanız, beyaz dengesinin renk sıcaklığı 6500 ~ 8000K olmalıdır.

EfRefresh oranı. İçeriği tamamen göstermek için LED ekranın zamanını ifade eder   her saniyede. Yenileme hızı 300Hz'den daha düşük bir değere göre çok düşükse, çıplak gözlerle bakıldığında LED ekranın titreşen bir fenomeni olacaktır. Ve LED ekranında fotoğraf çekerken 1000Hz'den daha düşük bir kamera varsa tarama çizgileri olacaktır. Yüksek tazeleme oranlı LED ekranıyla, tarama çizgileri olmadan fotoğraf veya video çekebilirsiniz. Bu kiralama LED ekran projeleri için çok önemlidir.

☛Wavelength. Dalga boyu LED ekran renginin saf olup olmadığına karar verir. O zaman çıplak gözle nasıl karar verilir? İşte iki nokta:

ScreenLED ekranı beyaz dengesi ile test ederken, saf beyaz olmalı ve başka karışık renkler olmamalıdır. Biraz kırmızı veya mavi varsa, hammadde veya işçilikle ilgili bazı problemler vardır. LED ekran daha da kötüye giderdi   daha uzun süre çalışır.

Screen LED ekran kırmızı, yeşil, mavi ile test ederken, saf kırmızı, saf yeşil, saf mavi olacaktır. Daha koyu veya daha açık renk gösteriyorsa, LED renklerinin saf olmadığı anlamına gelir. Belirli bir renk için farklıysa, dalga boyu farkının büyük olduğu anlamına gelir. Yüksek kaliteli bir LED ekran için mavi ve yeşil LED dalga boyu farkının 4nm, kırmızı LED dalga boyu farkının 5nm olması gerekir.

LED Ekran Satın Alın

LED Ekran Satın Alın

LED Ekran Satın Alın

Elektrik devresi. PCB bir LED ekran için çok önemlidir. Genellikle 1.6 mm kalınlığında olmalıdır. Ancak şimdi çoğu tedarikçi LED ekranını sadece 1.2mm ile üretiyor   veya 1.0mm veya 0.8mm kalınlık. 1.6mm kalınlıktaki tip için, üzerindeki bakır folyo 35um kalınlığındadır. Daha ince PCB olanlar için, bakır folyo sadece yaklaşık 18 um kalınlığındadır. Daha kalın PCB bakır folyo, daha iyi ısı dağılımı. Ve daha kalın PCB bakır folyo ile çok daha yüksek kararlılığa sahiptir. Dreamway LED ekranlar için,   tüm LED ekran projeleri. Aşağıda 1.6mm kalınlığında PCB bulunan fotoğraflar:

LED Ekran Satın Alın

LED Ekran Satın Alın

LED ekranını istikrarlı kalitede satın almak istiyorsanız, profesyonel bir çözüm almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Share this Post:

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Bina 9, Endüstri Parkı 4, Hongxing köyü, Guangming, Shenzhen, Çin

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Çalışma zamanı :9:00-18:00(Beijing Saat)

contact us