LED Afiş Ekranı Reklamcılıkta Yeni Bir Trend Oldu

2019-07-05

LED Afiş Ekranı Giriş

LED reklam oynatıcısından geliştirilen LED poster, özel mağazalarda veya marka mağazalarında iç mekan reklamcılığı için yeni bir trend. Başlıca avantajı hafif ve alınması kolaydır. Poster LED ekran için, yüksek tanımlı, esas olarak 2.5mm ve 3mm piksel aralık tipleridir. Ekran boyutu W 640   x 1920 x mm veya W 576   x 1920 x mm. En kalın genişlik   10 cm, en ince genişliği ise 5 cm'dir. Ağırlık yaklaşık 35 kg'dir. Ön bakım çözümü ile yapılır. Müşteriler bir bakım aletiyle LED ekran modüllerini önden kolayca çıkarabilirler.

Aşağıda LED poster ekranının bazı özellikleri bulunmaktadır:

OKontrol edilebilir alan. LED poster ekranı yerlere göre kolayca hareket ettirilebilir.  

✔Multimedia. LED dijital tabela ekranı, mesajlar, sesler, görüntüler vb. Gibi birçok bilgi türünü gösterebilir, canlı reklamlar olarak sıkıcı reklamlar yapabilir ve medya şirketlerinin yaratıcılığını geliştirebilir.

✔Personalization. LED poster ekranındaki satış promosyonu birebir, zorlanmamış ve insanlaştırılmış. Bu, satıcıların tanıtımını yapmadan potansiyel müşterilere doğru bilgileri iletebilir.

✔Growth. LED poster ekranlarını izleyen izleyiciler çoğunlukla genç ve orta sınıf gruplarından oluşmaktadır. Bu gruplar güçlü bir satın alma gücüne sahip olduklarından, bu kısmın pazarını geliştirmek için büyük bir potansiyel var.

✔Advancement. Broşürler, gazeteler, vb. Geleneksel reklam yöntemlerinden farklı olarak, LED posteri çok daha çevre dostu, daha hızlı alışverişi yapan içeriktir, bu da halk tarafından kabul edilme ihtimalinin çok daha fazla olduğunu gösterir.

EfficiencyEkonomik verimlilik. Broşürler veya gazeteler için, basmak, ilan etmek çok pahalıya mal olurken, LED posterlerin bunun için para ödemesi gerekmez.

✔Technology. Vadeli işlem piyasasının trendini karşılayabilen LED posteri çalıştırmak için operasyon, bilgisayar, video düzenleme, görüntü işleme konularında teknik desteğe ihtiyacı var.

✔Pervasiveness. LED posteri, alışveriş merkezlerinde, otellerde, devlet kurumlarında ve | hatta evler  

Poster LED ekranın bazı kontrol yöntemleri şunlardır:

ControlRemote kontrolü yapın ve gerçek zamanlı gönderin   satış promosyonu, toplantı bildirimleri, özel teklif bilgileri, eksik kişi afişleri, yeni gelenler bilgileri vb.

Edia Medya sunucusu kontrolü. Aynı LAN'daki bir veya daha fazla medya sunucusuna bağlanmak ve herhangi bir zamanda bir veya daha fazla LED poster ekranını kontrol etmek için komutlar göndermektir.

Theİndirme ve görüntüleme zamanını önceden ayarlayın. LED posteri indirmek veya görüntülemek için önceden ayarlanan süreye göre otomatik olarak çalışabilir.

Kısa bir şema ile kurulum yöntemleri:

 • Arkada desteği ile.

 • Ayakta durmak

 • Asılı kurulum.

 • Basamaklı bağlantı yapan çeşitli LED poster ekranları.

 • Yaratıcı kurulum.

LED Afiş

LED Afiş

LED Afiş

LED Afiş

LED poster ekranı bu iki yılda ısındı. Yukarıda belirtilen avantaj ve özelliklerle, iç mekan reklamcılığı için bir sonraki proje seçiminiz olabileceğine inanıyoruz. Poster LED göstergeleri ve yeni ürünler hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçmekten memnuniyet duyarız.  

Share this Post:

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Bina 9, Endüstri Parkı 4, Hongxing köyü, Guangming, Shenzhen, Çin

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Çalışma zamanı :9:00-18:00(Beijing Saat)

contact us