Senkron Kontrol ve Asenkron Kontrol Farkları ve Seçimi

2019-06-25

Senkron Kontrol ve Asenkron Kontrol Giriş

LED ekran alanında, senkron kontrol ve asenkron kontrol, kontrol PC'sinin kontrol yöntemlerini LED ekrana yönlendirir.

Senkron kontrol, LED ekranda gösterilen içeriğin aynı anda kontrol PC'sinde gösterilenle aynı olduğu bir tür LED ekran kontrol sistemidir. Örneğin, Novastar, Linsn, Kystar, vb. Bazı ünlü markalar senkron kontrol sistemidir.

Eşzamansız kontrol ayrıca çevrimdışı kontrol olarak da adlandırılır. İçerik, LED ekran kontrol sisteminde önceden saklanacak ve kontrol ekranı kapalı olsa bile LED ekran sürekli çalışacaktı. Kısacası, LED ekranı kontrol etmek için kontrol kartıdır ve kontrol PC'sini kullanmaya gerek yoktur.

Senkron ve Asenkron LED Ekran Farklılıkları

Modes Ekran modları. Eşzamanlı kontrol LED ekranı, eğer profesyonel LED kontrol yazılımı kullanılıyorsa, çeşitli hatta hatta sınırsız çeşitte ekran modları gösterebilirken, senkronize olmayan kontrol LED ekranı sadece açılır pencere, roll-up, roll-up, vb. Gibi çeşitli ekran modlarını gösterebilir.

☛Operation. İçin   senkronize kontrolör, çalışması için profesyonel bir mühendis gerekirken, senkronize olmayan kontrolör her zaman çalışmaya gerek duymaz ve kullanımı çok kolaydır.

MethodsKontrol yöntemleri. Yukarıda da belirtildiği gibi, senkronize kontrol, LED ekranı çalışıyorsa kontrol PC'sinin sürekli AÇIK olmasını gerektirirken, asenkron kontrol tipi kontrol PC'sinin AÇIK olmasına gerek duymaz.

Senkron veya Asenkron Kontrol

Öncesi   müşteriler, tedarikçiler için uygun proje çözümleri sunuyor   gibi daha fazla ayrıntı bilmeniz gerekir   ekran boyutu, ihtiyaç duyulan etki, ikincil geliştirmeye ihtiyaç duyulup duyulmadığı ve bunların tümü müşterilerden sağlanabilir. Genellikle, yüksek çözünürlüklü büyük bir LED ekran için, dış mekanda veya iç mekanda kullanım farketmeksizin,   senkronize kontrol, daha yüksek bir yenileme hızı elde etmek için daha iyidir. Senkron kontrol LED ekranının çalışma prensibi tıpkı bir bilgisayar ekranı gibidir.  

İkincil gelişme gerekiyorsa, asenkron denetleyici kullanılmalıdır. Ayrıca, asenkron kontrolör genellikle metinleri, sembolleri, grafikleri vb. Göstermek için kullanılır. İçerikler bilgisayar tarafından düzenlenir ve önceden RS232 / 485 ile çerçeve belleğinde saklanır ve LED ekranı kendiliğinden gösterilir. Ayrıca, asenkron kontrol sistemi   gösterebilir   Bir simülasyon saati, geri sayım, form. Ve zaman ayarı, sıcaklık ve nem kontrolü işlevi vardır.

Belirli bir projeye göre uygun bir kontrol yöntemi seçilmesi önemlidir. Deneyimli LED ekran tedarikçileri, müşteriler için en iyi çözümü sunabilir. Projenin en pahalıya mal olması iyi değil, ancak kontrol sisteminin müşterilerin gereksinimlerini karşılamak için mükemmel olması en iyisidir. Dreamway'de, müşterilerin detaylı projelerine göre her zaman müşterilere en uygun çözümü sunmakta ısrar ediyoruz. Amacımız müşterilere kolay kullanım, ancak LED ekranın yapılması için uygun bir kontrol sistemi sunmaktır.

Aşağıda bazı senkron ve asenkron kontrol projelerine örnekler verilmiştir:

Senkron Kontrol

Asenkron Kontrol

Senkron Kontrol

Share this Post:

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Bina 9, Endüstri Parkı 4, Hongxing köyü, Guangming, Shenzhen, Çin

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Çalışma zamanı :9:00-18:00(Beijing Saat)

contact us