LED Ekran Nasıl Temizlenir?

2019-06-10

LED Ekran Nasıl Temizlenir?

Dijital bir LED ekran için, LED panelin içinde ve dışında toz olabilir   bir süre işlemden sonra. RGB LED ekranın görüntüsünü etkilememek için, LED ekran yüzeyini LED temizleyici sıvısıyla suyla veya suyla temizlememiz gerekir. Lütfen sadece LED ekranın yüzeyi olabileceğine dikkat edin. Ve temizlik sırasında lütfen LED modüllerinin arkasına su koymamaya dikkat edin.

O zaman LED ekran nasıl temizlenir?

İlk olarak, LED ekran ve profesyonel ekipman için gereken LED temizleyici sıvısına hazır olun:

 • LED temizleyici sıvı: Çevre koruma, toz emme, LED ekran zararsız, vb. Özelliklere sahiptir. Kimyasal temizleyiciyi değiştirmek için mükemmel bir seçimdir.

 • LED Ekran Onarım Katkısı: Birçok avantaja sahiptir. Örneğin, parlatma ve tamir etme işlevlerine sahiptir ve LED ekranı yepyeni yapar. Ayrıca, anti-statik, toz geçirmez, paslanmaya karşı koruma özelliklerine sahiptir. PH değeri 7.5'tir ve LED ekrana zararsızdır.

 • Profesyonel ekipman: Kaplama makinesi, airbrush, temizleme fırçası vb.

 • Temizleme platformu: LED ekranı temizlemek için bir iskele, çelik çerçeve, asma sepet, hidrolik hava kafesi kurmak uygundur.

Yukarıdaki öğeleri hazırladıktan sonra, ekranların nasıl temizleneceğine ilişkin adımlar aşağıda açıklanmaktadır:

Removal Toz giderme. Toz alma yönü, soldan sağa veya sağdan sola aynı olmalıdır. LED modül yüzeyinin tozunu temizlemek için profesyonel airbrush kullanın. LED ekran uzun yıllar kullanılmışsa ve birçok kez temizlenebilir.

☛Cleaning. İlk temizleme için LED ekran modülünün yüzeyine LED temizleyici sıvısını püskürtmek için bir kaplama makinesi kullanın.

Eİkinci kez toz giderme. LED ekran modülündeki tozu temizlemek için hava fırçasını kullanın. Lütfen ikinci kez kirlenmeyi önlemek için bu sefer kullanılan airbrush'ın 1. adımdan sonra temizlenmesi gerektiğine dikkat edin. Veya temizlemek için yeni bir airbrush kullanabilirsiniz | bu adım.

Eİkinci kez temizlik. Tekrar temizlemek ve ikinci kez toz çıkarmanın yukarıdaki adımından sonra kalan tozu temizlemek için LED temizleyici sıvısını LED modüllerinin yüzeyine püskürtün. LED modüllerinin yüzeyinde çok fazla kir yoksa, püskürtmek için su kullanmakta sorun yoktur. Yönün yukarıdan aşağıya veya soldan sağa aynı olması gerektiğini lütfen unutmayın.

☛Drying. Sıcaklık, nem, rüzgar hızı uygunsa, LED ekranın kendisinin bırakması uygundur. Sıcaklık düşükse ve nem yüksekse, ekranı kurutmak için bir hava tabancası kullanabilirsiniz. Hava basıncının 3 kg'ın altında olduğundan emin olun.

Yukarıdaki bilgiler LED ekranın nasıl temizleneceğini açıklar   ve bazı araçlar gerekli. Bu konu hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçmekten memnuniyet duyarız.

LED Ekran Nasıl Temizlenir

LED Ekran Nasıl Temizlenir

LED Ekran Nasıl Temizlenir

Share this Post:

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Bina 9, Endüstri Parkı 4, Hongxing köyü, Guangming, Shenzhen, Çin

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Çalışma zamanı :9:00-18:00(Beijing Saat)

contact us