LED Ekran Üretici Seçimi - 4 Tavsiye

2019-06-05

LED Ekran Üretici Seçimi

İşbirliği ortağınız olarak uygun bir LED ekran üreticisi nasıl seçilir? --- Bu, çoğu müşteri tarafından, özellikle bu alanda yeni olanlar için karşılaşılan yaygın bir sorundur.

Burada doğru LED ekran tedarikçinizi nasıl seçeceğinizle ilgili 4 ipucu ile paylaşmak istiyoruz:

☛Pre-satış   iletişim. Profesyonel bir LED ekran üreticisi olarak, LED ekran hakkında temel bilgileri bilmesi gerekir. Örneğin, SMD ve DIP tipi arasındaki fark, kontrol yöntemleri vb. Ayrıca, uzman   LED ekran üreticileri nasıl yapılacağını bilmeli   müşterilere proje büyüklüğüne, kurulum yerine, görüş mesafesine, elde edilecek girdi kaynaklarına ve diğer bilgilere göre uygun tipte önerilerde bulunun. Bu iletişim süresine göre, müşteriler bağlantı kurdukları LED video duvar üreticilerini ve daha ileri gidip gitmeyeceklerini öğrenebilirler.

☛Price. Bu, tüm ürünlerin önemli bir bölümünü sayar. Birçok insan istiyor   mükemmel bir ürün elde etmek için daha az para ödemek. Ama gerçekten var mı? Bazen, örneğin bir LED ekran üreticisi stok kalemini sattığında gerçekten böyle bir durum söz konusudur ve bu stok ağır bir müşteri için en iyi kalitede hammadde ile yapılır. Ancak, bu nadirdir. LED video duvar üreticileri arasında fiyat farkına neden olan şey LED lambalardır. Farklı LED kapsülleme tedarikçileri farklı fiyat seviyelerindedir. Bizim için, müşterilerimiz için sürekli olarak daha rekabetçi bir fiyatla daha rekabetçi bir fiyat aramakta ısrar ediyoruz.

PartsParça parçaları. Çoğu müşteri, LED ekran üreticisinin belirli bir projeye dayanarak sağlayacağı yedek parça sayısını dikkate almaz. Kimden satın alırsanız alın, bu noktayı göz önünde bulundurmanız daha iyi olur. Bu çok önemlidir, özellikle mesafe çok uzak. Varsa   Bazı arızalı parçalar, müşteriler derhal iyi olanları değiştirmek istiyor, ancak LED duvar üreticilerinin Çin'den göndermesini beklemek istemiyor, çünkü bu işlem en az 5 gün sürüyor. Tedarikçinin parçaları mevcut değilse, yapması gerekir, bu da genellikle 7 gün daha sürer. Tecrübelerimize dayanarak, tüm projelere göre tüm müşterilere BEDAVA ŞARJ İÇİN (LED modülü, güç kaynağı, soğutma fanı, kontrol kartı dahil) en az% 3 yedek parça sunuyoruz. Operasyon sırasında, müşteriler herhangi bir arızalı parçayı tamir etmesi için bize geri gönderebilirler.

Satış sonrası servis. Bu, LED ekran paneli üreticilerini sadece onlardan satın aldıktan sonra daha fazla tanıyabileceğiniz için, karar vermek gerçekten zor. LED ekranlarını diğer LED ekran üreticisinden onaramamış birçok müşteri ile tanıştık   Hatta hala garanti süresi içinde. Dreamway'de, müşterilerin sadece bir kez mi yoksa bir çok kez mi satın aldığına bakılmaksızın, tüm sorunlarını çözmek için en acil şey olarak görüyoruz. Geri bildirimi aldıktan sonra   Müşterilerimizden, çalışma süremiz boyunca 1 saat, çalışma dışı süre boyunca 12 saat içinde cevap vereceğiz. Geliştirdiğimiz kusursuz hizmet yüzünden   giderek daha düzenli müşteriler. Bu yüzden bir LED ekran üreticisi için bu çok önemlidir.

Müşterilerimizden bize söylenen bazı örnekler:

LED Ekran Üretici Seçimi

LED Ekran Üretici Seçimi

LED Ekran Üretici Seçimi

LED Ekran Üretici Seçimi

LED Ekran Üretici Seçimi

LED Display Manufacturer Selection

LED Display Manufacturer Selection

Share this Post:

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Bina 9, Endüstri Parkı 4, Hongxing köyü, Guangming, Shenzhen, Çin

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Çalışma zamanı :9:00-18:00(Beijing Saat)

contact us