Kapalı LED Ekran

Kapalı LED Ekran Kapalı LED Ekran Reklamcılığı

Kapalı LED ekran, şimdi toplantı salonları, restoranlar, oteller, havaalanları vb. Gibi halka açık yerlerde görülür. İnsanlara zamanında mesajlar getirebilir ve   daha uygun bir yöntem. Ve daha fazla ve daha fazla özel LED işaretleri kapalı   duvara monte edilir. Ve buna video duvar ekranı da denebilir. Mükemmel fotoğraflar veya videolar göstermek için yüksek parlaklığı ve kusursuzluğu nedeniyle popüler.

Kapalı LED Ekran Tipleri

Teknoloji gün geçtikçe olgunlaştığından, birçok tür vardır. kapalı LED ekran örneğin, PH5, PH4, PH3, PH2.5, PH2, PH1.87, PH1.56, PH1.25. Piksel aralığı ne kadar küçük olursa, metrekare başına çözünürlük o kadar yüksek olur.  

Bakım yöntemi için genellikle iki tür vardır. Biri sırt bakımı, diğeri ise ön servis.

Kapalı LED Ekran Değeri

Bir iç mekan LED ekrana sahip olmak size neyin birçok yararı sağlayabilir | bekle Örneğin, bir alışveriş merkezinde kendi markanızın reklamını yapabilir, marka hikayesini anlatabilir, satışta olan eşyaları gösterebilir, vb.

şimdi kapalı LED ekran fiyat öncekinden daha düşüktür, bu yüzden gittikçe daha fazla insan bunu karşılayabilir. Ayrıca, birçok yeni tip ortaya çıkıyor   tüketiciler için daha fazla seçenek olduğundan emin olun. Örneğin, şimdi P1.25, P1.56 gibi ince perde LED ekran tipleri stüdyoda veya havaalanında geniş çapta uygulanmaktadır. İlerleyen yıllarda bir eğilim.  

Kiliseler için LED video ekranları, konferans salonları için iç mekan LED ekran arıyorsanız, profesyonel bir çözüm için bize geri dönebilirsiniz.

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Bina 9, Endüstri Parkı 4, Hongxing köyü, Guangming, Shenzhen, Çin

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Çalışma zamanı :9:00-18:00(Beijing Saat)

contact us