Dış Mekan LED Video Duvar

LED Video Duvar LED Video Duvar Uzmanlığı

Markanızın reklamını yapacak bir şey arıyorsanız, Dreamway LED video duvarı iyi bir seçim olur. Dış mekan LED video duvarımız için ana özelliği stabilite ve yüksek parlaklıktır. Bir   almak istemiyorsunuz Zaman zaman korunması gereken LED ekran, doğru mu? O zaman Dreamway işbirliği ortağınız olabilir. Büyük ya da   Küçük LED ekran, bizden detay proje çözümleri alabilirsiniz. Ve DIY video duvarını bile yapabilirsin.

Günümüzde, çoğu müşteri dış mekan LED ekran için küçük piksel aralığı türlerini seçme eğilimindedir   reklam. Gerçek şu ki, ekran boyutunuza ve görüş mesafenize göre karar verilmesi gerekiyor. Ve eğer statik görüntüler görüntülerseniz, dış mekan LED video duvarının çözünürlüğü   video görüntülemekten daha yüksek olmalıdır.

LED Video Duvar Ekranı

Açık hava reklamcılığı için Dreamway LED video duvar için, P4, P5, P6, P8, P10 vardır. Hepsi bir SMD tipindedir ve   daha büyük görüş açısı   ve daha önce yapılan DIP tipinden daha hafif. Ve bu iki yıl, P6 LED duvar bu çeşitli seçenekler arasında en çok oy alan türdür. Bunun nedeni, 6.500 CD / m2'den daha yüksek çözünürlüğü ve yüksek parlaklığıdır. Dış mekan LED video duvarı için, istemcilerin% 80'inden fazlası yalnızca fotoğraf gösteriyor. Sonuç olarak, gerektirir   doğru içeriği doğru tüketicilere ulaştırmak için yüksek çözünürlüklü bir LED ekran. Önemli sebeplerden biri de Fiyat. Teknoloji artık daha olgunlaştığı için, maliyet öncekinden çok daha düşük. Örneğin, bir P6 LED duvar alabilirsin   şimdi maliyeti ile aynı olan   P16 tipi 10 yıl önce.

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Bina 9, Endüstri Parkı 4, Hongxing köyü, Guangming, Shenzhen, Çin

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Çalışma zamanı :9:00-18:00(Beijing Saat)

contact us