LED Duvar 3.91mm Slovenya'da Noel'e Çok Eğlenceli Getiriyor

2019-11-18

LED duvar ekranı olarak da bilinen LED duvar, iç mekanlarda yaygın olarak kullanılmıştır ve   sokak reklamı. Birçok işlevi var LED duvar ekranı :

İmportant Önemli festivaller veya tatiller gibi atmosferi daha iyi hale getirin.

Guests Misafirler ziyaret ettiğinde bazı hoş geldiniz mesajları göster.

KnowledgePopülerleştirme, örneğin, şirketlerin ürünlerini gösterme vb.

OnBülten panosu gibi satış veya istihdam mesajlarını gösterin.

AdvertisingMobilya reklamlarıyla daha fazla potansiyel müşteri çekin.

Level Mağazanın seviyesini yükseltin.

LED Duvar Ekranı Kapalı Proje:

Bu proje 2017 yılında tamamlandı ve Slovenya'da kuruldu.

LED Duvar

LED ekran boyutu W 3   x Y 2 metre. 3.91mm piksel perde türüdür. Toplam ekran çözünürlüğü W 768   xH 512 piksel.

LED Duvar

LED lamba, siyah LED'li SMD2121'dir. Her bir LED modülü W 64   xH64 noktalar, W 250   xH 250 mm. Tahrik yöntemi 1/16 tarama sabit akım, yaklaşık 900 nit parlaklıktır. Sürücü IC, 1.920Hz yenileme hızı ile 2038'dir.

LED Duvar

Bu projeyi yapmak için 8 adet LED duvar panelinden oluşuyor, her biri W 750   xH 1000 mm. Kabin demir malzemesidir. Bu, duvara monte edildiğinden ve arkada yer olmadığından, tüm proje tasarımı ön bakıma dayanmaktadır. LED modüllerinin arkasında takılacak mıknatıslar var   dolaplarda ve önden çıkartılabilir.

LED Duvar

Her dolapta 3 adet Meanwell RSP-200-5 güç kaynağı, fansız ve 2 adet Linsn 908M32 alıcı kart bulunur. Yaklaşık 19 kg / adet ağırlığındadır.

LED Duvar

Bu LED duvarı için farklı giriş sinyalleri sağlamak üzere bir video işlemcisi eklendi.

4 adet dolap 1 adet kontrplak kutuya yerleştirilmiş, yedek parçalar uzun taşıma sırasında daha iyi korumak için küçük bir kutuya yerleştirilmiştir.

LED Wall

Paketten önce, bu LED duvar en az 9 gün yaşlandı. Bu, istemciyi aldıktan sonra LED ekranın sabit bir durumda çalışmasını sağlamak için kaçınılmaz bir işlemdir. İşte bir LED duvar ekranı için standart yaşlanma ve test süreci: | gösterilmesi gereken   sırayla tüm beyaz, kırmızı, yeşil, mavi renkler. Öncelikle, LED duvarın LED lambaların kararlılığını test etmek için SÜREKLİ en az yarım saat boyunca tamamen beyaz renkte gösterilmesi gerekir. Elbette, statik görüntülerin ve videoların da test etmek için LED duvarına yerleştirilmesi gerekir.

Bu yaşlanma işlemi için, LED lamba lehimlemesini test edebilecek yüksek ve düşük sıcaklık değişimi prensibine dayanmaktadır. LED lambalarda veya tahrik IC'lerinde soğuk lehimleme varsa, bu yaşlanma sürecinde bu küçük problem ortaya çıkabilir. Ve mühendislerimiz teslimattan önce fabrikamızda çözebilir.

Tüm projelerimiz, LED ekran modülü, güç kaynağı, kontrol kartı, kablolar, vb. Dahil BEDAVA ŞARJ İÇİN% 3 yedek parça ile donatılmıştır. gelecekteki bakımda. Bu daha iyidir, özellikle birkaç ay sonra bile aynı miktarda LED lamba olmazdı, bu da tüm LED duvar için farklı renk sergilemesine neden olur.

Dreamway, ihtiyaçlarınıza göre size uygun LED duvar çözümleri sunar. Bize ulaşın Bir teklif almak .

Share this Post:

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Bina 9, Endüstri Parkı 4, Hongxing köyü, Guangming, Shenzhen, Çin

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Çalışma zamanı :9:00-18:00(Beijing Saat)

contact us