Zimbabwe'de LED Ekran Dış Mekan Reklam Aydınlatması

2019-11-04

LED ekran, reklam vermek ve ayrıca müşterilere birçok avantaj sağlamak için yaygın olarak kullanılmaktadır. Bir reklam LED ekran almak çok önemlidir   istikrarlı kalitede, özellikle parlaklık gerektiren   Bir dış mekan LED ekran için yeterince yüksek olmalıdır. Aksi halde, reklam verenlerin yararları yüksek olmayacak, yoldan geçenler veya potansiyel müşteriler kazanamayacağı kadar ' reklamları doğrudan güçlü güneş ışığı altında net bir şekilde görün.

LED Ekran

P6 Açıkhava Reklamcılığı LED Ekran Projesi:

Burada 2018'de Zimbabwe'de kurulu bir projeyi tanıtmak istiyorum. Gördüğümüz gibi, gündüzleri orada çok fazla güneş ışığı var. Sonuç olarak, orada kurulum ortamını karşılamak için en az 6.500 nit bir dış mekan LED ekran seçmek önemlidir.

LED Ekran

Bu LED ekran boyutu W 3.84   x H 1,92 metre, çözünürlüğe sahip 640   xH 320 piksel. Kabul edilen LED lamba Nationstar, SMD2727'dir.

LED Ekran

LED ekran modülü W 32   xH 32 nokta, W 192   x 192 mm boyut. Bu LED ekranın sürüş yöntemi 1/4 tarama ve   PCB'ler   4 kat, ısı için iyi   dağılımı.

LED Ekran

Bu dış mekan LED ekranının beyaz dengesindeki parlaklık, parlaklık renkölçer ile test edilerek yaklaşık 7.000 nit'dir.

LED Ekran

Kabin için W 960   x 990 mm,   W 160   xH 160 piksel. Su geçirmez olarak daha iyi hale getirmek için arka kapılar ve kapaklar ile demir su geçirmez bir malzemedir.

LED Display Screen

Her kabinde, her biri 5V60A ve 1 adet Kystar alıcı kartı bulunan 4 adet G-enerji güç kaynağı bulunur. Daha iyi termal dağıtım için 4 adet soğutma fanı da kullanılır. Ayrıca, Linko marka güç ve sinyal konektörleri, kabloların daha kolay bağlanması ve sökülmesi için kullanılır. Her bir dolap 18 cm kalınlığında, yaklaşık 39 kg ağırlığındadır.

LED Display Screen

Kystar parlaklık sensörü, LED lambaların ömrünün yeterince uzun tutulacağından emin olabilecek dış ortama göre parlaklığı otomatik olarak ayarlamak için bu LED ekran için donatılmıştır. Ayrıca, bu LED ekranı uzaktan kontrol etmek için bir IPC (Endüstriyel Kişisel Bilgisayar) de bulunmaktadır.

LED Display Screen

Bu LED ekran için, paketten yaklaşık 25 gün önce yaşlanıyordu. Paket için 1 adet kontrplak kutuya 3'lü dolap yerleştirildi.

Dış Mekan LED Ekran Sonuç:

Yukarıdaki örneğe göre, gündüz doğrudan güneş ışığı olduğunda parlaklığın dış mekan LED ekran için önemli olduğunu biliyor olabilirsiniz.   Parlaklık için LED çip tarafından karar verildi.  

İşte bu projede benimsenen Nationstar LED lambanın bazı özellikleri:  

İnside Bükme pimleri iç, su geçirmez ve sağlam.

Parlaklığı artırmak için beyaz çerçeve.

Light Işığın yansımasını önlemek için yüzey işçiliğine uyun.

FrameYüksek çerçeve ve alçak pinler tutkalın daha rahat dolmasını sağlar.

Hammaddelerin orta-yüksek dereceli olması dışında, teslimattan önce yaşlanma ve test için kaçınılmaz bir süreçtir. Bu gibi sorunlardan kaçınmak için iyi bir yöntemdir " Ölü LED'ler " veya mozaikler. Bu yüzden yaşlanmak için bu kadar çok gün alıyoruz. Bu işlem sırasında, fotoğrafların kullanılması da önemlidir   test etmek için tüm beyaz, kırmızı, yeşil, mavi renk.

Almak ilgileniyor LED ekran fiyatı ve bil LED ekran üreticisi seçimi ? ŞİMDİ bize ulaşın.

Share this Post:

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Bina 9, Endüstri Parkı 4, Hongxing köyü, Guangming, Shenzhen, Çin

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Çalışma zamanı :9:00-18:00(Beijing Saat)

contact us