İsrail'de Dış Mekan LED Ekran 8mm Piksel Aralığı

2019-10-14

Bir dış mekan LED ekranı için su geçirmez, yüksek sıcaklık dayanımı, tayfunlara, yıldırım geçirmez vb. Olduğundan emin olmak çok önemlidir. Buna kötü dış mekan tarafından karar verilir   Çevre, ortam.

P8 Dış Mekan LED Ekran Projesi:

Bu, 2019'da İsrail'de bitmiş bir projedir. Toplam sipariş miktarı yaklaşık 37 metrekaredir. Bu dış mekan LED ekran projesi için 3.072 metre LED ekran uzunluğuyla,   ve 2.048 metre yükseklikte. Toplam ekran çözünürlüğü W 384   xH 256 piksel.

Bu P8 dış mekan LED ekran reklamı için, Nationstar LED'i benimsendi.   Ve PCB, çok bakır folyo kaplı, 1,6 mm kalınlığındadır. Bu ısı dağılımı için daha iyidir.

Açık LED Ekran

P8 dış mekan LED modülü boyutu   W 256'dir   xH 128 mm, W32   x H 16 nokta. Bu LED modülünün kalınlığı yaklaşık 18 mm'dir, parça başına 0.35 kg ağırlığındadır.

Açık LED Ekran

P8 dış mekan LED ekran panellerinin bu projesi için W 1024   xH 1024 mm, her biri W 128   xH 128 piksel. LED paneller     IP65 koruma sınıfı ile, arka kapılı demir su geçirmez dolaplar. Her LED ekran paneli 145 mm kalınlıkta yaklaşık 42 kg ağırlığındadır.

Açık LED Ekran

Her LED panelinde 4 adet Meanwell RSP-320-5 güç kaynağı bulunur, 4   adet soğutma fanları, 1 adet MRV330 alıcı kartı. Yenileme hızı 1.920 Hz. Maks. LED panel başına güç tüketimi yaklaşık 1,1 KW'dır.

Açık LED Ekran

Bu P8 dış mekan LED ekran için, 6 gün boyunca eskime ve test oldu. Yaşlanma sürecinde, güç kaynağı, kablo vb. Parçalar da dahil olmak üzere LED modüllerinin ve tüm LED ekranın dengesini test etmek için sırayla tüm beyaz, kırmızı, yeşil, mavi renkler ve videolar ve resimler bulunur.

Açık LED Ekran

Ambalajdan önce, bu dış mekan LED ekran panellerinin dışını ve içini inceledik ve kablo bağlantısının düzgün ve her şeyin yolunda olduğundan emin olmak için tüm beyaz, kırmızı, yeşil, mavi renklerde tekrar test ettik. Ayrıca, kabloların gevşemesini önlemek için vida sabitleyici madde eklenmiştir   uzun yolculuklar.

Outdoor LED Display

Bu proje için 1 adet kontrplak kutuya 4 adet dış mekan LED ekran paneli yerleştirildi. Her durumda birkaç kurutma maddesi kullanıldı   nemden uzak tutmak için.

Outdoor LED Display

Açık LED Ekran Sonuçları:

Başlangıçta belirtildiği gibi, dış mekan LED ekran tayfunlara karşı su geçirmez, yüksek sıcaklık dayanımı, yıldırım geçirmez olmalıdır:

Clients Çoğu müşteri doğrudan dış mekan LED ekranını kuracak ve üst kısmında kapak bulunmayacaktı, bu durum su geçirmez olması için yüksek bir standart gerektiriyor ve dış mekan LED ekranının sürekli olarak yoğun yağış olsa bile sürekli çalışabilmesini sağlıyor.

Dış mekan LED ekran için parlaklık yüksek olduğundan, güç tüketimi de buna göre yüksektir. Bu, ısı dağılımı mümkün olmazsa kısa devre oluşacağı anlamına gelir ' çözülmedi. Yukarıda belirtildiği gibi iyi ısı dağılımına sahip PCB hammaddeleri dışında, daha iyi çalışma ve daha uzun ömür sağlamak için bir klima da eklenebilir.

A Dış mekan LED ekranını desteklemek için iyi bir çelik yapıya ihtiyaç duyan bir yıl boyunca birkaç tayfun veya şiddetli rüzgar olabilir.   Yapının tasarımı sırasında tayfunlara karşı koymak standarda göre olmalıdır.

The Yıldırımdan korunma için, koruma kapsamı dışındaysa, dış mekan LED ekranın yanında bir yıldırım iletkeni bulunabilir. Ayrıca, makine dairesi veya güç kutusu gibi ön uç cihazlar da dahil olmak üzere tüm kabloların topraklanmış olması gerekir.

Outdoor LED Display

Yukarıdakiler, P8 dış mekan LED ekran projesinin kısa bir tanıtımı ve bunun dış ortamdaki ağır çevre ile nasıl başa çıkılacağıdır. Açık LED ekran fiyatı almakla ilgileniyorsanız, lütfen bize ulaşın.

Share this Post:

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Bina 9, Endüstri Parkı 4, Hongxing köyü, Guangming, Shenzhen, Çin

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Çalışma zamanı :9:00-18:00(Beijing Saat)

contact us