Güney Kore'de Çok Eğlenceli Bir Konser LED Ekran Kiralama

2019-08-19

Konser LED Ekranına Genel Bakış:

Konser LED ekranı için, sahne olaylarında sıkça görülen kiralık LED ekranının bir bölümüdür. Genel olarak, konser LED ekran bir merkez ana LED ekran, yan ince LED ekranlar ve yan büyük LED ekranlardan oluşur. Merkez ana LED ekran için   canlı yayın ve oynatma, ve genellikle yüksek tanımlı bir LED ekran benimsenmiştir. Merkez LED ekranı büyüdükçe, izleyiciler harika canlı performansı görebildiklerinden daha iyi. Yandaki ince LED ekranlar için genişlikte 2 veya 4 ünite vardır. Yan taraftaki büyük LED ekranlar süper büyük sahne etkinlikleri için eklenirken, sahne alanından uzakta oturan izleyicilerin performansı kolayca görebildiğinden emin olun.

Konser LED Ekranı

LED ekranın kendisi dışında, seçimi de önemlidir   uygun bir kontrol sistemi. Genel olarak konuşursak, LED konser ekranı büyük ve yüksek çözünürlüklü, bu nedenle kaskad kontrolüne 1 adetten fazla kart gönderme kartı gerekiyor. Video işlemcisi     genellikle HDMI, DVI, VGA, SDI, vb. gibi farklı giriş sinyalleri almak gerekiyordu. Ayrıca, çoklu pencere, PIP (resimdeki resim) elde edilebilir. Ve görüntüleme etkisi çok daha iyi olurdu.

Konser video ekranlarının özelliğinden dolayı, standart modüler panel boyutu çoğunlukla W 500   xH 500 mm veya G 500   xH 1000 mm. Hafif olduğu için montajı ve sökülmesi kolaydır. Bu, bu tür LED panellerin kiralamada ve hatta sabit kurulum projelerinde yaygın şekilde uygulanabileceğine karar verir.

Konser LED Ekranı

Uygulamalar   LED Duvar Konseri Bu Türleri:

Ana merkez LED ekran için, kurulum yeri tarafından karar verilen kare veya dikdörtgen şeklinde olabilir. Gereklilikleri karşılamak için, P3 veya daha az piksel aralığı türleri gibi daha yüksek bir tanım türü gerektirir. Yandaki ince LED ekran için daha büyük bir piksel aralığıyla olabilir. Günümüzde, bu LED ekranlar için şeffaf LED ekranı da kullanılmaktadır. Son olarak, büyük yan LED ekran, merkez LED ekranınkiyle aynı tipte olabilir.

Konser LED Ekranı

Konser LED Ekran Projesi:

Güney Kore'deki bu proje için, merkez LED ekran W 4   x H 2 metre, W 672 ile   xH 336 piksel.   Yan ince LED ekran W ile birlikte iken 0.5   birim başına x Y 2 metre, W 84 x Y 336 piksel. Bu, 5.95 mm piksel adım türüdür, W 500   x H 1000 mm kabin ölçüsü. Dış ve iç kullanım için tasarlanmıştır. Bu konser LED ekranının LED lambası SMD2727, Nationstar LED kapsüllemedir. Her LED panel yaklaşık 14 kg ağırlığındadır. Kabul edilen güç kaynağı CB / CE / UL standardı olan Taiwan Meanwell HSP tipidir. Her kabinde 2 adet HSP-300-5 güç kaynağı bulunur. Kontrol kartı için 1 adet kabinde 1 adet alıcı kartlı Novastar markasıdır.

İşte fabrikamızda yaşlanma bu konser LED ekranın bazı fotoğraflar:

Konser LED Ekranı

Konser LED Ekranı

Concert LED Screen

Konser LED ekranın daha fazla bilgi için bize hoş geldiniz.

Share this Post:

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Bina 9, Endüstri Parkı 4, Hongxing köyü, Guangming, Shenzhen, Çin

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Çalışma zamanı :9:00-18:00(Beijing Saat)

contact us