Nijerya'da 3.91mm s ile Sahne için LED Kiralama Ekranı

2019-08-01

Sahne veya Konferans için LED Kiralama Ekranı:

Bu birkaç yıl boyunca, kiralık LED ekran konser, basın toplantısı, sergi vb. LED ekran etkinliğinin pazarı büyüdükçe, LED kiralama ekranının daha olgunlaşmasını sağlar. Şimdi 2,9 mm, 3,91 mm, 4,81 mm piksel aralığı gibi türlerde modüler boyutta yapılabilir.

Burada P3.91 açık ve kapalı bir örnek alacağız LED kiralama ekranı . Bu proje Nijerya'da kuruldu. Ekran boyutu standart, W 4   x H 3 metre. Ayrıca, tüm LED sahne kiralama ekran çözünürlüğü de W 1024   x 768 piksel. LED tipi SMD1921 ve LED kapsüllemesi Kn-light. 2038S IC sürücüsü ile yenileme hızı yaklaşık 1.920 Hz'dir. Bu aşamadaki arka plan LED ekranının parlaklığı yaklaşık 4.000 nit'dir. LED panel döküm alüminyum malzemedir. Ayrıca ayarlanabilir açı kilitleri   Tüm LED kiralama ekranını ayarlamak, dışbükey veya içbükey yapmak için her panele eklenir. Açıları   ± 2.5 ° ,   ± 5 ° ,   ± 7.5 ° ,   ± 10 ° . Tabii ki, 0 ° Bu, ekranın dik olarak ayarlandığı anlamına gelir. LED kabin boyutu 500x500 mm'dir ve W 8   x H Bu LED kiralama ekranı için 6 adet dolap. Güç kaynağıyla ilgili olarak, 110V ve 240V değiştirilebilir olan Meanwell markasıdır. Ve UL, CE ve CB sertifikasına sahiptir. Güç ve sinyal konektörü için, istikrarlı bir kalite ile CNLinko markasıdır. Novastar denetleyicisi benimsendi   Bu proje için. Genellikle, bir video işlemcisi bu tür LED kiralama ekranı projeleri için bir zorunluluktur. Bu sadece tüm LED ekranın görüntülenme etkisini artırmak için değil, aynı zamanda HDMI, DVI, VGA, SDI, vb. Gibi giriş sinyallerini de almak içindir. Ayrıca, asılı kiriş LED ekranı asmak için donatılmıştır. Paket gelince, olaylar sırasında kolay taşıma için uçuş çantası kullanılır.

Çalışma odamızdaki bu LED ekran kiralama testinin bazı fotoğrafları:

LED Kiralama Ekranı

LED Kiralama Ekranı

LED Kiralama Ekranı

LED Kiralama Ekranı

LED kiralama ekranının çalışması sırasında müşterilerin hangi noktalara dikkat etmesi gerekir? İşte bazı ipuçları:

The Ekranı açma ve kapama sırasına göre. LED ekranını çalıştırmak istiyorsanız, lütfen önce kontrol PC'sini açın ve açın, ardından LED ekranını açın. LED ekranını kapatmak istiyorsanız, lütfen önce LED ekranını kapatın, sonra kontrol bilgisayarını kapatın.

DonLütfen don ' t LED ekranın ömrünü kısaltan büyük akım durumunda, beyaz, tümü kırmızı, hepsi yeşil, hepsi uzun süre mavi renkte gösterilir.

RentalLütfen düzgün çalışıp çalışmadığını görmek için LED kiralama ekranını periyodik olarak kontrol edin.  

LEDLütfen LED ekranının günde 2 saatten fazla kapalı kaldığından emin olun. Ayrıca, yağmurlu günlerde haftada en az bir kez çalışmalıdır.

Daha fazla ayrıntı bilmek istiyorsanız, lütfen bize ulaşın.

Share this Post:

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Bina 9, Endüstri Parkı 4, Hongxing köyü, Guangming, Shenzhen, Çin

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Çalışma zamanı :9:00-18:00(Beijing Saat)

contact us