İsrail Metro İstasyonu'na Gerçek Zamanlı Mesajlar Getiren P4 Kapalı LED Ekran

2019-07-26

P4 Kapalı LED Ekran Proje Tanıtımı

Bu proje için, İsrail'deki metro istasyonuna kurulmuş toplam 30'dan fazla birim var. LED videowall kabini bakım sırasında uygun olan hidrolik kolları açmak için ön bakım türüdür. Bu tasarım temel olarak, duvarda olduğu gibi arkada boşluk bulunmayan yerlerde uygulanır.

P4 Kapalı LED Ekran

Bu iç mekan LED göstergesi P4 için, ekran boyutu W 0.768   x   H 1.024 metre, LED ekran çözünürlüğü ile W 192   xH 256 piksel.   P4 tipi LED ekran modülü W 256   xH 128 mm. LED lamba tipi için SMD2121 siyahtır. Bu P4 LED video duvarı için kullanılan PCB kartı, 1,6 mm kalınlığında, sabit kalitededir. Güç kaynağı, CB / UL standartlı, fansız Meanwell LRS-200 tipidir. Her LED kabini 3 adet güç kaynağı ile donatılmıştır.   Güç ve sinyal konektörü CNLinko markasıdır. Bu tür bağlayıcılar   güç ve sinyal kablolarının kolay ve rahat bağlantısı için.

Bu P4 iç mekan LED ekran için, WIFI ile kontrol edilir. Kontrol kartı Novastar T3, alıcı kart MRV328'dir. Her LED panelinde, yenileme hızını artırabilen 2 adet alıcı kart bulunur. Bu P4 iç mekan LED ekran için, yenileme hızı yaklaşık 1.920Hz'dir.

P4 Kapalı LED Ekran

Fabrikamızda bu P4 ekranın en az 4 gün eskimesine neden oldu. Yaşlanma sırasında   sırayla tüm beyaz, kırmızı, yeşil, mavi renkler. Ayrıca, bazı statik resim ve videolar   oynamak için eklenmiş. Bu standart yaşlanma ve test prosedürüdür, teslimattan önce LED lambaların soğuk lehimlenmesi veya sürücü IC'leri gibi ufak sorunların ortaya çıkabileceğinden ve mühendislerimiz bunları burada çözebilir.

Fabrikadaki bu P4 iç mekan LED ekranının yaşlandırılması ve test edilmesine dair ayrıntılı fotoğraflar:

P4 Kapalı LED Ekran

P4 Kapalı LED Ekran

Paketten önce, bu P4 iç mekan LED ekranın içindeki ve dışındaki tüm ayrıntıları inceledik ve her ayrıntıyı daha mükemmel hale getirmeye çalıştık. Örneğin, kabloların müşterilere ulaşmak için uzun süre yolculuk sırasında gevşemesi durumunda vida sabitleme maddesi vidalara eklenir. Tüm kabloların düzgün bir şekilde bağlandığından emin olun. Bu görünüm çok daha güzel görünümlü yapar. Son adım, LED ekranı olmaktan koruyabilecek kontrplak kutuların içine kurutucu koymaktır   nemli etkilenir. Ve müşteriler, çalışmayan LED lambalar olmadan ürünleri mükemmel bir durumda elde ederler.

P4 Kapalı LED Ekran Sonuç:

Günümüzde, küçük perde LED ekranları gittikçe daha popüler hale geldiğinden, bazı normal iç mekan LED ekran tipleri artık P10, P7.62, P6 gibi üretilmemektedir. P5 ve P4 iç mekan tipleri için, P6 veya üstü ile karşılaştırıldığında nispeten yüksek çözünürlük nedeniyle ve bazı projelerde hala uygulanmaktadır   Küçük zift tiplerinden daha rekabetçi fiyat. Her neyse, müşteriler her zaman uygun bir tip bulabilirdi   buluşma   onların gereksinimleri.

Share this Post:

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Bina 9, Endüstri Parkı 4, Hongxing köyü, Guangming, Shenzhen, Çin

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Çalışma zamanı :9:00-18:00(Beijing Saat)

contact us