Nijerya'da 5mm Piksel Aralığı ile Kilise için LED Ekran

2019-07-20

Kilise için LED Ekran

Günümüzde, LED ekranlar birçok farklı halka açık alanda yaygın olarak uygulanmaktadır. Örneğin, oteller, toplantı odaları, havaalanları, kiliseler vb. Bunların arasında kiliseler için geniş LED ekranlar popüler bir alan haline geldi. Dreamway birçok projesini bitirdi. kilise duvar açtı Nijerya’da ve çoğu iç mekanda kuruludur.  

Kilise için LED Ekran

Burada kilise için LED video duvarından bir örnek almak istiyoruz. Toplamda 2 adet LED ekran bulunmaktadır.   Her ikisi de 5mm piksel aralık tipidir. Her LED ekran boyutu W 3,84 x   H 2.88 metre, W 768   x H 576 piksel toplam ekran çözünürlüğü.

Kilise için LED Ekran

LED lamba çok daha iyi görünen bir etkiye sahip mat yüzeyli siyah bir tiptir. Bir SMD2121 LED türüdür. Kilise kullanımı için olan bu LED ekran için, arka duvar bakımıyla yapılmış, basit demir dolaplı   arka kapılar Oluşturulacak LED ekran dolabı boyutu W 960   xH 960 mm, yaklaşık 19 kg / adet. W 4'ten yapılmıştır   x H Kilise için her LED ekran için 3 adet dolap.   LED kabin başına çözünürlük W 192   xH 192 piksel. Her LED panelinde W 3   x H 6 adet LED gösterge modülü. Ve her LED kabinde 5V40A ile 3 adet güç kaynağı var. Kontrol kartı Novastar, 1 adet kabinde 1 adet kart. Yenileme hızı 1.920Hz.

Kilise için LED Ekran

Kilise için bu LED ekran paketten 3 gün önce yaşlanıyordu. Yaşlanma ve test sırasında, sırasıyla beyaz, kırmızı, yeşil, mavi renklerde gösterdi. Ayrıca bazı statik görüntüler ve videolar da gösterdi. Bu, yaşlanma döneminde bazı problemlerin olabileceğinden ve teslimattan önce çözebileceğimizden emin olan standart yaşlanma sürecidir. Ve müşteriler malları mükemmel durumda alabilirler. Ayrıca, LED panellerin titreşimi de gerçekleştirilir. Bu, üretim sırasında meydana gelen bazı sorunları test etmek için iyi bir yöntemdir.

Yukarıdaki katı yaşlanma ve test süreci dışında, paketten önce standart bir işlem de vardır. LED ekranını yaşlanma için ayarladıktan sonra, LED kabinlerini söküp paketlemeden önce her detayında inceleyeceğiz. Örneğin, kablolar, vidalar vb. Vidalar üzerine uzun yolculuk sırasında gevşetilmesi durumunda vida sabitleme maddesi vidalara eklenir. Bir dış mekan LED ekranı için, su veya yağmurun batması çok muhtemel olan konum pimindeki konumu kontrol ederiz. Her LED kabini için yer piminin etrafına su geçirmez yapıştırıcı eklenir.

Diğer bir detay, kablo bağlantısının temizliğidir. LED panel içindeki tüm kabloların paketten önce iyi bir şekilde bağlandığından emin oluruz. Bu bakım sırasında çok daha yararlı olacaktır. Ayrıca, çok daha güzel görünüyor.

Kilise yaşlanması ve test edilmesi için bu LED ekranın bazı fotoğrafları:   fabrikamızda:

Kilise için LED Ekran

Kilise için LED Ekran

Kilise LED ekran fiyatı bilmek istiyorsanız lütfen bize ulaşın.

Share this Post:

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Bina 9, Endüstri Parkı 4, Hongxing köyü, Guangming, Shenzhen, Çin

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Çalışma zamanı :9:00-18:00(Beijing Saat)

contact us