Ekran Yeni Zelanda Açık SMD P6 Aydınlatılması LED

2019-07-10

Ekran LED Açıkhava Reklamcılığı Giriş

Bu proje için LED ekran P6 açık hava reklamcılığı için. Kabul edilen LED lamba Nationstar markasıdır, SMD2727 tipidir. Parlaklık renkölçer ile test edilerek yaklaşık 7.000 nit yüksek parlaklığa sahiptir. PCB için, çok bakır folyo ile kaplı, 1.6mm kalınlığında. Kalitesi çok fazla   kararlı. Bu SMD LED ekranın LED ekran boyutu W 6.144   x H 3.072 metre, toplam çözünürlüğe sahip W 1024   xH 512 piksel.

Ekran LED Açık

W 8   x H 4 adet P6 dış mekan LED panel, her biri W 768   x 768 mm. Kullanılan kabin galvanizli demir malzemelerdir, LED ekranı denize yakın olsa bile paslanması kolay değildir.   P6 LED modülü W 32   x H 32 nokta ve boyutu W 192   x 192 mm. Bu ekran LED dış mekan P6 için kullanılan güç kaynağı, CE / UL / CB standardına sahip Tayvan Meanwell markası, RSP serisidir. Linko marka güç ve sinyal konektörü, kolay ve hızlı bağlantı için dolaplar arasında bağlantı kurmak için kullanılır.  

Kontrol sistemi ile ilgili olarak, bu ekran LED dış mekan ekranı için Novastudio yazılımı kullanılmaktadır. Kontrol PC'si ile senkronizasyon kontrolüdür. Video işlemcisi ise HDMI, DVI, VGA giriş sinyallerini alacak şekilde donatılmıştır. Güç olarak, tüm devreyi kontrol etmek ve kurulum sırasında müşterilere daha fazla kolaylık sağlamak için bir güç dağıtım kutusu eklenir. Ekran LED'inin gök gürültüsünün zarar görmesini engellemek için güç kutusunun içine bir OBO marka yıldırım tutucu yerleştirilmiştir.

Ekran LED Açık

Her zamanki gibi, bu LED ekran sırayla tüm beyaz, kırmızı, yeşil, mavi renklerde ve videolarda birlikte yaşlanmaya başladı. Paketlemeden önce, tüm LED panelleri birer birer tekrar test edildi ve her detay için iç ve dış denetlendi.

Aşağıda bu ekran LED açık P6 bazı fotoğraflar:

Ekran LED Açık

Ekran LED Açık

Ekran LED Açık

Screen LED Outdoor

Bu LED ekranlı dış mekan projesinden kurulum sırasında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır:

İght Aydınlatma koruma önlemi. Yukarıdaki açıklamadan, LED ekranlı dış mekan projeleri için bir yıldırım önleyici gerektiğini biliyor olabilirsiniz. Bu, LED ekranı gök gürültüsü ve şimşekten kaynaklanan güçlü bir elektromanyetik saldırıdan korumak içindir.

Su geçirmez önlem. LED panelimiz için önde ve arkada su geçirmezdir. Müşteriler doğrudan yükleyebilir ve don ' Kapağı üst kısımda tutmanız gerekir. Ancak, belirli bir dönemde çok fazla yağmur yağdığında, müşterilerin zaman zaman LED panellerinin içini kontrol edebileceğini düşünüyoruz.

Havalandırma ölçümü. Ekran LED'inin çalışması sırasında fazla ısı olduğu için, LED ekranın havalandırıldığından emin olmak çok önemlidir. Klimaları LED ekranın arkasına monte etmek iyi bir fikirdir.

Bu konuda biraz bilgi almak isterseniz P6 dış mekan LED ekran fiyat, lütfen bize ulaşın.

Share this Post:

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Bina 9, Endüstri Parkı 4, Hongxing köyü, Guangming, Shenzhen, Çin

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Çalışma zamanı :9:00-18:00(Beijing Saat)

contact us