Slovenya'da 2.9mm Piksel Pitch LED Duvar Kiralama

2019-06-23

LED Duvar Kiralama Özellikleri

Bu 2.976mm piksel perde LED video duvar kiralama ekranı. Slovenya'ya ihraç edildi. Bu proje 2018 yılında tamamlanmıştır. Bu LED ekran kiralama toplam ekran büyüklüğü W 5.5   x H 3.5 metre, toplam çözünürlük W 1848   x H 1176 piksel.

LED Duvar Kiralama

Bu LED duvar kiralamasının her bir LED ekran modülü W 250   x 250 H, mm ile W 84   xH 84 nokta.   Bu LED paneli kiralama boyutu W 500   xH 500 mm, 9,5 cm kalınlık. Ve W 11'den oluşmaktadır   x H Bu boyutta 7 adet LED panel.   Her döküm alüminyum LED panel, yaklaşık 7 KG / PC ağırlığındadır. Bu taşınabilir LED ekran için, her bir LED paneli için ayarlanabilir açılar eklenir, örneğin farklı açılardan   ± 2.5 ° ,   ± 5 ° ,   ± 7.5 ° ,   ± 10 ° . Tabii ki 0 da olabilir. ° ve ekran ayarlamak için normal bir şekil olacaktır. Ayrıca, bu büyük ekran kiralama için ön bakım çözümü olarak tasarlanmıştır. Kabul edilen güç kaynağı, CE / UL / CB standardı olan Taiwan Meanwell markasıdır. Çalışma sıcaklığı -30 ~ + 70 ℃ 'dir.

LED Duvar Kiralama

Bu LED duvar kiralama için, paketten yaklaşık 6 gün önce yaşlanmaktadır. Yaşlanma, istikrarlı kalitede LED ekranlar yapmak için önemli bir prosedürdür. Tüm beyaz, kırmızı, yeşil, mavi renklerde yaşlanma sırasında, LED lambaların soğuk lehimlenmesi ya da IC'lerin soğutulması gibi bazı küçük problemlerin ortaya çıkabileceği görülmüştür. Bu tür problemleri tespit ettiğimizde, her hatalı LED lambasına küçük bir işaret koyup onları onarırdık. Bu, müşterilerin kaliteli ürünler elde etmesini sağlayabilir.

Aşağıda bu LED duvar kiralama yaşlanma ve fabrikamızda test bazı fotoğraflar:

LED Duvar Kiralama

LED Duvar Kiralama

Paket için 1 adet uçuş kasasına 8 adet LED panel yerleştirildi. Bu, farklı etkinlikler için kolay ve rahat ulaşım içindir. Ve asma çubukları   LED ekran asmak için de dahil edilmiştir. Böyle bir LED duvar kiralama için, bir video işlemcisi çok önemlidir. Bu olaylar sırasında rahat kullanım içindir. Ve ayrıca canlı yayın yapabilirdi.

LED Duvar Kiralama

LED Duvar Kiralama Özellikleri

☛ Süper ince, hafif, kolay ve hızlı bağlantı. Bu özellik, LED ekranı kısa sürede takıp sökebilmenizi sağlayabilir.

CablesFarklı sinyal kabloları bağlantı yollarını destekler. Bu, farklı efektler yapmak için farklı LED panoları montaj gereksinimlerini karşılayabilir.

AngHanging veya istifleme kurulum yöntemleri elde edilebilir.

Profesyonel video işlemcisi, HDMI, DVI, VGA, SDI, vb. Gibi farklı giriş sinyalleri almak için donatılmıştır.

LED duvar kiralama pazarı bu iki yılda çok sıcak. LED duvar kiralama modüllerinin özelliği kolay monte edilir ve sökülür. LED sahne zemin ekranı için konser sahnede yaygın olarak uygulanmıştır. Pazardaki talep, LED duvar kiralama hizmetinin ne kadar sıcak olacağına karar veriyor. İnce perde LED ekran tipleri geliştikçe, LED ekran kiralama pazarının daha büyük olacağına inanıyoruz.

Share this Post:

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Bina 9, Endüstri Parkı 4, Hongxing köyü, Guangming, Shenzhen, Çin

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Çalışma zamanı :9:00-18:00(Beijing Saat)

contact us