İsrail'de yüklü 6mm Piksel Pitch Dev LED Ekran Açık

2019-06-05

Dev LED Ekran Açık Ticari Reklamcılık

Açık hava reklamcılığı için dev LED ekran oldu   Sokakta veya binada ortak bir manzara. Yoldan geçenler hakkında derin bir izlenim bırakabilir. Sonuç olarak, gelecekteki işler için size daha fazla potansiyel müşteri getirebilir.

Dev LED Ekran

İsrail'de kurulan bu LED dev ekran gibi, Dreamway tarafından yapıldı. Nationstar yüksek parlaklıkta LED lambalı, yaklaşık 7.000 CD / m2'lik profesyonel bir aydınlatma aleti ile test edilen bir LED P6 dış mekan tipidir.   Bu dev LED ekranın ekran boyutu W 6.144   x H 3.072 metre, toplam çözünürlüğe sahip W 1024   xH 512 piksel. SMD P6 modülü 32   x 32 nokta, 192   x 192 mm. MBI5124 sürücü IC, 1/8 tarama sabit akım, kararlı kalite ile SMD2727 türüdür. Bu harici LED ekran, dış mekanda kalıcı sabit kurulum için kurulacaktı, bu yüzden çoğu zaman kötü hava koşullarına maruz kalacaktı. Bu ihtiyacı |   En az iyi su geçirmez LED ekran. Ayrıca, bazen gök gürültüsü veya fırtına ekrana zarar verebilir. Bu nedenle, dış mekan LED ekran duvarını kusurlu korumak için bir yıldırım önleyici eklemek iyi bir fikirdir. Bu dev LED ekran için, P6 dış mekan LED paneli 768   x 768 mm, genişlik 180 mm ile. LED panel, paslanmaz çelik yer pimlerine sahip galvanizli demir malzemeden yapılmıştır. Dev LED ekranın konumu denize yakınsa bu daha iyidir. Her birinin içinde   LED panel, 2 adet güç kaynağı vardır, CE / CB / UL standardı olan Meanwell markası. Çalışma sıcaklığı -30 ~ + 70 ℃ 'dir. Ve daha iyi ısı havalandırma için her LED panelinde 2 adet soğutma fanı bulunur. Ayrıca, müşterilerin kabloları bağlamaları için daha rahat ve daha güvenli olan bu LED P6 ekranında Linko marka güç ve sinyal konektörleri de kullanılmıştır. LED panel başına 1 adet alıcı kartla birlikte Novastar kontrol kartı kabul edildi.

Paketlemeden ve teslim edilmeden önce, bu P6 dev LED ekran, döngüdeki tüm BEYAZ, KIRMIZI, YEŞİL, MAVİ renklerle 10 gün boyunca yaşlandı. Bu, LED lambaların soğuk lehimlenmesi veya IC tahriki gibi küçük bir problem olup olmadığını test etmek ve bulmak için iyi bir yöntemdir. Ve her LED panel   Dışarıda ve içeride dikkatlice kontrol edilir, kasada paketlenmeden önce BEYAZ, KIRMIZI, YEŞİL, MAVİ renklerle tek tek test edilir. Yazılım açısından, mühendisimiz bu dev LED ekranı fabrikamızda test ederken yapılandırdı, böylece müşterimiz kabloları bağladıktan ve gücü açtıktan sonra çalıştırabilir. Operasyon sırasında herhangi bir sorun olursa, müşterilerimize uzaktan kumanda ile nasıl yardımcı olacaklarını destekleyebiliriz.

İşte bu dev LED ekran incelemesinin bazı fotoğrafları, test   ve teslimattan önce paket.

Dev LED Ekran Yaşlanma

Dev LED Ekran Muayene

Dev LED Ekran Muayene

Dev LED Ekran Paketi

Giant LED Screen Delivery

Dev LED ekran hakkında daha fazla ayrıntı bilmek ister misiniz? Teklif veya proje çözümü için bizimle iletişime geçin.

Share this Post:

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Bina 9, Endüstri Parkı 4, Hongxing köyü, Guangming, Shenzhen, Çin

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Çalışma zamanı :9:00-18:00(Beijing Saat)

contact us